Jesteś tutaj:-, Pozostałe, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Nowe komputery i monitory HP zwiększają produktywność użytkowników biznesowych, zespołów IT i twórców

Nowe komputery i monitory HP zwiększają produktywność użytkowników biznesowych, zespołów IT i twórców

Ponieważ ponad połowa pracowników na całym świecie wykonuje obecnie swoje obowiązki z domu, zarówno oni, jak i zespoły IT dostosowują się do nowych sposobów współpracy i tworzenia – czy to w domu, biurze, czy w innych miejscach. Firma HP przedstawia kolejne nowości w swoim portfolio, kore zostały stworzone, aby pomóc ludziom pozostać w kontakcie, i umożliwić swobodną pracę niezależnie od miejsca pobytu.

 

Najnowsze komputery z serii EliteBook 800, ZBook Firefly 14, oraz ZBook Firefly 15 oferują nowe możliwości, pozwalające użytkownikom biznesowym, zespołom IT i twórcom na:

 • Pracę w praktycznie każdym miejscu: Z najwyższą możliwą szybkością połączenia, dzięki gigabitowej transmisji danych Wi-Fi 6, 4G LTE lub 5G. Nowy system redukcji szumów, oparty na technologii SI, tłumi odgłosy otoczenia czy stukanie klawiatury podczas połączeń konferencyjnych. HP QuickDrop pomaga użytkownikom w szybkim i bezpiecznym przesyłaniu zdjęć, filmów i plików pomiędzy komputerem HP, a smartfonem.
 • Spokojną pracę: Komputery HP Elite oraz stacje robocze HP należą do najbezpieczniejszych urządzeń w swoich kategoriach. Nowa funkcja Tile™ pozwala użytkownikom (i działowi IT) na łatwe zlokalizowanie komputerów, bez względu na to w jakiej odległości się one znajdują. Nowoczesna technologia HP do wykrywania włamań, HP Tamper Lock, blokuje komputer jeśli został on fizycznie otwarty lub naruszony oraz powiadamia o tym użytkownika. Dla łatwej dezynfekcji sprzętu, można go przecierać zwykłymi, domowymi chusteczkami do czyszczenia. Funkcja HP Easy Clean wyłącza ekran dotykowy, klawiaturę i panel dotykowy za jednym naciśnięciem przycisku, co pozwala wyczyścić urządzenie bez konieczności wyłączania zasilania. HP Sure View Reflect zapewnia użytkownikom prywatność, pokazując jedynie odblaskowe wykończenie w przypadku, gdy ekran jest oglądany z boku.
 • Wsparcie zrównoważonego rozwoju: Komputery HP należą do grona najbardziej przyjaznych dla środowiska komputerów PC na świecie. W obudowie głośników wykorzystywane są tworzywa sztuczne wyłowione z oceanów, natomiast zewnętrzne opakowanie wykonane jest z tworzyw pozyskiwanych w 100% w sposób przyjazny dla środowiska.

 

Nowe komputery klasy Premium dla użytkowników biznesowych i zespołów IT

Komputery HP EliteBook 800 z serii G8 charakteryzują się lekką i elastyczną konstrukcją, a także doskonałą łącznością, co docenią szczególnie użytkownicy biznesowi. Napędzane są przez procesory Intel® Core™ 11-generacji. Urządzenia te zostały zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom związanym z mobilnością w domu, biurze i wszędzie pomiędzy. Laptopy oparte na Intel® Core™ vPro® 11-generacji zadebiutują w styczniu 2021 roku.

HP EliteBook 840 G8 HP EliteBook 830 G8 

Komputery z serii HP EliteBook 800 G8 będą dostępne z ekranami o przekątnej 13,3″, 14″ i 15,6″. Użytkownicy otrzymają do swojej dyspozycji wydajny, bardzo bezpieczny i trwały laptop o długiej żywotności baterii, który zapewni im łączność oraz wydajność w każdych warunkach pracy. Dla uzyskania najwyższej wydajności, HP EliteBook 850 G8 wyposażono również w kartę graficzną NVIDIA® GeForce® MX450. Wybrane konfiguracje komputerów z serii HP EliteBook 800, opracowane we współpracy z firmą Intel, zostały przetestowane oraz zweryfikowane pod kątem zgodności ze standardami platformy Intel® Evo®, zapewniając wysoką wydajność, szybkość reakcji, długą żywotność baterii, szybkie ładowanie
i natychmiastowe uruchamianie. Laptopy, które zostały dostosowane i zweryfikowane pod kątem zgodności z wymaganiami platformy Intel® Evo™ vPro® opartej na 11 generacji procesorów Intel® Core™ vPro®, pojawią się w styczniu 2021 roku. Ponieważ nie tylko użytkownicy, ale i zespoły IT pracują zdalnie, HP Patch Assistant pomaga działowi IT monitorować bezpieczeństwo komputerów HP na wszystkich urządzeniach pracowników, automatyzując krytyczne aktualizacje.

Oprócz wyżej wymienionych funkcji, HP EliteBook x360 830 G8 jest wyposażony w 360-stopniowy zawias i 13,3-calowy ekran dotykowy, który pozwala na dostosowanie się do sposobu tworzenia, łączenia i współpracy użytkowników. Opcjonalny rysik HP Rechargeable Active Pen G3 posiada alarm zbliżeniowy, który powiadamia użytkowników, gdy pozostawią go oni daleko od urządzenia.

 

Stworzone z myślą o profesjonalistach i twórcach pracujących zdalnie

HP ZBook Firefly G8

 

Nowy HP ZBook Firefly G8, dostępny z ekranem o przekątnej 14″ i 15,6″, wyposaża użytkowników w moc i wydajność potrzebną do projektowania zarówno w 2D, jak i 3D. ZBook 14 to najlżejsza, przenośna stacja robocza, zaprojektowana z myślą o ekstremalnej mobilności. Urządzenie posiada smukłą i elegancką konstrukcję, lekką jak MacBook Pro 13″. Współcześni menedżerowie ds. technicznych i kreatywnych, studenci oraz projektanci mogą teraz korzystać z profesjonalnych rozwiązań, takich jak dokładność odwzorowania kolorów, certyfikaty ISV, usprawniona łączność oraz wiodące w branży zabezpieczenia.

 

 • Cyfrowy obraz o realistycznych kolorach zapewnia technologia DreamColor, która pozwala wyświetlać na ekranie nawet miliard kolorów, ze światowej klasy wizualną dokładnością. Twórcy będą mogli zaufać autentyczności wykorzystywanych w swoich projektach kolorów, ponieważ nowe wyświetlacze PANTONE® Validated spełniają kryteria wierności barw w symulacji pełnej gamy rzeczywistych kolorów PANTONE.
 • Wysoka produktywność – wyższą wydajność można uzyskać dzięki nowej, profesjonalnej karcie graficznej NVIDIA T500, wyposażonej w 4 GB pamięci GDDR6 VRAM i zapewniającej do 3 razy wyższą wydajność w porównaniu z poprzednią generacją , a także 2,6 razy lepszą wydajność niż Dell Precision 3550. Urządzenie pozwala na pracę na wielu projektach jednocześnie, niezależnie od miejsca pobytu. Pozwala również na większą produktywność podczas korzystania z wielu aplikacji, takich jak wideokonferencje, przeglądanie stron internetowych i przesyłanie strumieniowe.
 • ZCentral Remote Boost oferuje użytkownikom rewolucyjny sposób współpracy, wykorzystując zdalny dostęp do jeszcze potężniejszych stacji roboczych w biurze. Możliwość współpracy w czasie rzeczywistym, pozwala na zdalną kooperację pomiędzy zespołami i aplikacjami z niemal każdym urządzeniem.

 

Dodatkowo, ZBook Studio i Create G7 będą wkrótce dostępne w wersji Ubuntu 20.04 i fabrycznie załadowanymi narzędziami do analizy danych, aby zapewnić produktywność już od pierwszego dnia pracy. Oznacza to, że naukowcy zajmujący się danymi mogą natychmiast zacząć pracę z nowym komputerem, zamiast poświęcać czas na wyszukiwanie i instalowanie wszystkich wymaganych narzędzi. Ten zestaw rozwiązań sprzętowych oraz programowych pozwoli naukowcom zajmującym się danymi na rozszerzenie oraz przyspieszenie przepływu pracy dzięki elastyczności i mobilności ZBook.

 

Nowy monitor HP U28 4K HDR, to pierwszy w portfolio firmy wyświetlacz z rodziny rozwiązań consumer zaprojektowany z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających twórców

HP U28 4K HDR Monitor 2

Coraz więcej klientów oczekuje od firm tzw. „świadomości ekologicznej”. Firma HP postanowiła odpowiedzieć na ich potrzeby, dlatego stworzyła pierwszy na świecie monitor wykonany częściowo z tworzywa sztucznego wyłowionego z oceanu, w ilości odpowiadającej ponad trzem plastikowym butelkom na wodę pochodzącym z recyklingu. Co więcej, opakowania urządzeń są pozyskiwane w sposób zrównoważony i nadają się do kolejnego przetworzenia.

 

HP U28 4K HDR Monitor 1

 

Monitory U28 zostały stworzone dla profesjonalistów, jak również hobbystów i aspirujących twórców, którzy szukają rozwiązań pomagających im urzeczywistnić nawet najbardziej kreatywne wizje i projekty.

 

HP U28 4K HDR oferuje:

 • Doskonałość w każdym detalu – zbudowany z panelem IPS, HDR i szerokimi kątami widzenia. Ten monitor 4K umożliwia wyświetlanie doskonałej jakości obrazu, tak wyraźnego jak tylko pozwala widzieć ludzkie oko.
 • Realistyczne kolory – użytkownicy mogą rozwijać swoją kreatywność korzystając z monitora, który jest zoptymalizowany i gotowy do pracy z fabryczną kalibracją kolorów, zapewniającą wierne oddanie barw. Dodatkowo, oferuje wbudowane ustawienia wstępne, takie jak Design for Web oraz Design for Photography. Co więcej, dzięki funkcji HP Eye Ease można cieszyć się zawsze włączonym filtrem niebieskiego światła, który w żaden sposób nie wpływa na jakość kolorów.
 • Regulację funkcji i adaptację do otoczenia – monitor pozwala dostosować miejsce pracy do indywidualnych potrzeb danego twórcy, oferując możliwość pełnej regulacji funkcji. Ponadto, pomaga utrzymać porządek w przestrzeni pracy, dzięki pojedynczemu kablowi USB-C® do podłączania i ładowania wielu urządzeń.

 

Ceny i dostępność:

 • HP EliteBook 800 G8 ma być dostępny w grudniu 2020. Ceny zostaną ujawnione bliżej dnia premiery.
 • HP EliteBook x360 830 G8 być dostępny w grudniu 2020. Ceny zostaną ujawnione bliżej dnia premiery.
 • HP ZBook Firefly 14 G8 być dostępny w grudniu 2020. Ceny zostaną ujawnione bliżej dnia premiery.
 • HP ZBook Firefly 15 G8 być dostępny w grudniu 2020. Ceny zostaną ujawnione bliżej dnia premiery.
 • 28-calowy monitor HP UP28 4K będzie dostępny w Polsce od stycznia 2021 r. w cenie 1649 zł.Autor |2020-12-16T12:30:01+01:0016 grudnia 2020 12:30|Kategorie: Newsy, Pozostałe, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.