Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Operatorzy, Pozostałe, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top30, Top7-Uclear – nieograniczona swoboda komunikacji dla motocyklistów

Uclear – nieograniczona swoboda komunikacji dla motocyklistów

W ofercie firmy Kontel, znanej z innowacyjnych rozwiązań do komunikacji, pojawiły się interkomy amerykańskiej marki Uclear z najnowocześniejszą technologią, pozwalającą nieograniczonej liczbie motocyklistów rozmawiać bez ograniczeń. Gdy do tego dodamy technologię Bluetooth 5.0 oraz funkcje zapewniające bezpieczeństwo, jak obsługa gestami i czujnik upadku U-SAFE, wysyłający powiadomienia i lokalizację po twardym uderzeniu, otrzymamy idealne narzędzie dla wymagającego i świadomego motocyklisty. 

UCLEAR - nieograniczona swoboda komunikacji dla motocyklistów

 

Interkom MOTION Infinity, jak wskazuje jego nazwa, to nieograniczona swoboda rozmów, za którą odpowiada autorska technologia DYNAMESH, wspierana przez funkcję Multi-Hop, która zapewnia nieograniczony zasięg nieograniczonej liczbie użytkowników. Wspomniany już czujnik U-SAFE powiadamia zdefiniowane przez użytkownika kontakty w telefonie i przesyła do nich SMS-yo wypadku, wraz z danymi lokalizacji GPS, co zwiększa szanse na ratunek.

UCLEAR zupełnie wyeliminował z konstrukcji interkomu krępujący pałąk mikrofonu. W zastępstwie dwa niewidoczne mikrofony typu Dual MEMS z opatentowanym tłumieniem hałasu i graficznym equalizeremoraz regulacją wzmocnienia zapewniają najlepszą komunikację nawet w hałaśliwym otoczeniu.

MOTION Infinity naszpikowany jest inteligentną technologią. Przykładowo, dzięki czujnikowi ruchu interkom wyłącza się automatycznie przy braku aktywności, co wpływa na mniejsze zużycie akumulatora. Kolejna ważna funkcja to czujnik gestów, który umożliwia obsługę interkomu za pomocą prostych ruchów dłoni – włączanie i wyłączanie muzyki, głośniej / ciszej i inne. Zimowe rękawiczki? Nie ma problemu.

UCLEAR - nieograniczona swoboda komunikacji dla motocyklistów

Warto wspomnieć o aplikacji mobilnej CLEARLink, która umożliwia bezprzewodową  aktualizację oprogramowania interkomu oraz jego personalizację. Aplikacja działa na każdym smartfonie i tablecie z Androidem i iOS.

Interkom MOTION Infinity może łączyć się ze wszystkimi urządzeniami Bluetooth, takimi jak smartfony, nawigacje GPS, kamery czy interkomy dowolnego producenta.Zapewnia komunikację z Siri i Google Voice. Interkom wyposażony jest w nowoczesne złącze USB-C.

Pełna gama interkomów UCLEAR dostępna jest w salonach 4Ride.pl na terenie całego kraju. Wyłącznym importerem rozwiązań UCLEAR w Polsce jest dystrybutor KONTEL.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.