Jesteś tutaj:-, Foto, Inne, Konkurs, Newsy, Opinie ekspertów, Pozostałe, Produkty z Chin, Promocje, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top7, Wydarzenia-Sprzedaż HONOR 20 przekroczyła w Chinach barierę miliona egzemplarzy w 2 tygodnie

Sprzedaż HONOR 20 przekroczyła w Chinach barierę miliona egzemplarzy w 2 tygodnie

Po rekordowo wysokich wynikach sprzedaży ponad miliona sztuk nowego smartfona HONOR 20 w Chinach w ciągu zaledwie 14 dni, marka HONOR ogłosiła daty rozpoczęcia sprzedaży swojego nowego flagowca na kolejnych rynkach. HONOR 20 trafi do sprzedaży od 21 czerwca we Francji, Niemczech, Malezji, Rosji i Wielkiej Brytanii, we Włoszech i Holandii – 24 czerwca, w Indiach – 25 czerwca i w Hiszpanii na początku lipca. W Polsce HONOR 20 dostępny będzie już od 28 czerwca w sugerowanej cenie 1999 złotych.

 

HONOR po raz piąty z rzędu uplasował się na 1 miejscu w tegorocznym rankingu platformy JD.com, jednego z największych sprzedawców online w Chinach. HONOR 20 uzyskał również wyróżnienie jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii smartfonów z systemem Android.

Premiera nowej serii HONOR 20, w skład której wchodzą HONOR 20 LITE, HONOR 20 i HONOR 20 PRO, odbyła się w Londynie 21 maja. Doceniony za znakomity design i świetne możliwości fotograficzne, HONOR 20 zebrał niezwykle pozytywne opinie od najważniejszych mediów technologicznych, w tym GSMArena, Tech Advisor, Stuff i Mashable. Dzięki najlepszej w swojej klasie poczwórnej kamerze wspieranej sztuczną inteligencją i niezrównanej wydajności, HONOR 20 zdobywa głosy uznania również od użytkowników.

 

„To wyjątkowy moment dla HONOR – osiągnęliśmy właśnie rekordowe wyniki sprzedaży HONOR 20” – mówi George Zhao, prezes marki HONOR. „Z radością ogłaszamy globalną dostępność HONOR 20 dla naszych fanów, którzy niestrudzenie wspierają markę i nasze innowacyjne produkty. Nie mogę się doczekać aż każdy z nich będzie mógł doświadczyć technologii zamkniętej w naszym nowym smartfonie. Mając HONOR 20 wśród naszych produktów, jesteśmy w doskonałej pozycji, aby osiągnąć sukces na rynkach zagranicznych. ”

 

Dla polskich użytkowników HONOR przygotował też wyjątkową promocję, która zadowoli wszystkich miłośników fotografii i podróży. W Polsce promocja dostępna będzie od 1 lipca i potrwa aż do końca sierpnia.

„Leć robić zdjęcia” – więcej informacji wkrótce.Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.