Jesteś tutaj:-, Newsy, Pozostałe, Sprzęt, Top7-Ochrona wyświetlacza w płynie od InvisibleShield

Ochrona wyświetlacza w płynie od InvisibleShield

InvisibleShield, marka należąca do firmy ZAGG poszerzyła ofertę o InvisibleShield Liquid Defense, specjalny płyn, który wypełnia mikroskopijne zagłębienia wyświetlacza i zwiększa jego bezpieczeństwo nawet o 40 procent. Nowe rozwiązanie może chronić ekrany smartfonów, tabletów oraz inteligentnych zegarków.

 

Podczas oglądania pod mikroskopem można zauważyć, że szklana powierzchnia ekranu jest pełna zagłębień i niedoskonałości, które sprawiają, że ekran może być bardziej podatny na takie działania jak tarcie czy ścieranie.

Cząstki szkła w inteligentnej warstwie powłoki InvisibleShield Liquid Defence są zawieszone w rozpuszczalniku. Preparat aplikuje się na ekran urządzenia poprzez wycieranie lub natryskiwanie.  W kolejnym kroku rozpuszczalnik odparowuje, a na powierzchni wyświetlacza pozostają cząstki szkła, które tworzą gładką, niewidzialną, a co najważniejsze, skuteczną warstwę ochronną.  Wewnętrzne testy przeprowadzone przez InvisibleShield wykazały, że ekran z powłoką Liquid Defence jest nawet o 40 procent mniej podatny na uszkodzenia.

– Liquid Defense wypełnia pory ekranu urządzenia i sprawia, że ​​powłoka jest tak cienka, że ​​jest niewidoczna dla ludzkiego oka – mówi Gavin Slevin, dyrektor generalny ZAGG International. – Warstwa ochronna, która powstaje na wyświetlaczu skutecznie podnosi poziom ochrony przed zarysowaniami i otarciami. Zależy nam na tym, aby nasi klienci korzystali ze swoich urządzeń bez obawy o uszkodzenie ekranów, dlatego cieszymy się, że Liquid Defense poszerza gamę rozwiązań, które je chronią – dodaje.

 Płyn InvisibleShield Liquid Defense jest dostępny na stronie internetowej InvisibleShield.com oraz w wybranych sieciach handlowych w sugerowanej cenie detalicznej 24,99 euro czyli około 110 złotych.

invisible shield liquid2Autor |2019-04-03T12:54:16+01:003 kwietnia 2019 12:54|Kategorie: Gadżety, Newsy, Pozostałe, Sprzęt, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.