Jesteś tutaj:-, Pozostałe, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Green Cell PRIME – power bank zaprojektowany w Polsce

Green Cell PRIME – power bank zaprojektowany w Polsce

Marka Green Cell zaprezentowała nowy power bank PRIME. Urządzenie zostało w całości zaprojektowane w Polsce, a jego charakter ma spełnić oczekiwania wymagających użytkowników.

Design

Dzięki zastosowaniu ogniw litowo-polimerowych powerbank ma tylko 13 mm grubości, zaś jego waga nie przekracza 200 gramów. Green Cell PRIME wyposażono również w zielone podświetlenie.

Green Cell PRIME - pierwszy power bank zaprojektowany w Polsce 1

Technologia

Power bank Green Cell PRIME wyposażono w ogniwa litowo-polimerowe o wysokiej żywotności i realnej pojemności 10 000 mAh. Zastosowana w urządzeniu autorska technologia Ultra Charge jest w pełni kompatybilna z Quick Charge, Samsung AFC, Huawei FCP oraz wieloma innymi standardami szybkiego ładowania. Pozwala ona na ładowanie w kilku trybach – 5 V, 9 V lub 12 V przy maksymalnej mocy 18 W. oprócz każdego rodzaju telefonu Green Cell PRIME może bezpiecznie ładować również urządzenia wymagające niskiego prądu ładowania, takie jak opaski fitness, smartwatche lub słuchawki bezprzewodowe. Dzięki funkcji pass-through możliwe jest jednoczesne ładowanie power banku oraz zasilanie smartfona.

Green Cell PRIME - pierwszy power bank zaprojektowany w Polsce 2

 

Kiedy dostępny?

Premiera najnowszego produktu marki Green Cell datowana jest na 22 lutego 2019 roku. Można go jednak zakupić w przedsprzedaży już od 14 lutego.

 Autor |2019-02-15T14:17:51+02:0015 lutego 2019 14:17|Kategorie: Newsy, Pozostałe, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , |5 komentarzy

5 komentarzy

 1. devoniq 16 lutego 2019 w 00:25 - Odpowiedz

  Powerbank wygląda naprawdę ciekawię, posiadacie może informację gdzie można zakupić go w preorderze ? Niestety w artykule nie zostało to określone a bardzo ciekawi mnie jego cena – oraz jeżeli jest ona rozsądna także jego zakup.

 2. SunBySun 16 lutego 2019 w 11:23 - Odpowiedz

  Hahah, wreszcie powerbank z ciekawym wyglądem i zielonymi diodami led. Zawsze są niebieskie, a wreszcie GC się wykruszyło i dało zielone!
  Czekam z niecierpliwością na możliwość jego zakupu!

 3. Patryk 22 lutego 2019 w 14:38 - Odpowiedz

  Wygląda całkiem solidnie, ale wydaje mi się, że cena przesadzona w porównaniu z dostępnymi powerbankami z taką pojemnością…

 4. Dawid 23 lutego 2019 w 05:48 - Odpowiedz

  @Patryk Pojemność pojemnością, ale ważny przynajmniej dla mnie jest też design, waga, prędkość ładowania i odróżnianie się na tle konkurencji.
  Zobacz sobie choćby tutaj:
  https://swiatbaterii.pl/6-power-bank
  Powerbanki od Xiaomi o pojemnosci 10000 mAh są identyczne wyglądowo co poprzednie modele o pojemnosci 10000mAh Green Cella. Zresztą Adata i inni producenci również na jedno kopyto produkowali swoje produkty. Czyli wg trendu.
  To tak jak z Notchem. Najpierw miało Apple, teraz większość ma. Jedynie sporadyczne przypadki są, że jakiś telefon nie ma tego notcha, więc się wyróżnia.
  A na polskim rynku powerbanków teraz wreszcie jest produkt, który odróżnia się od innych.

 5. Patryk 25 lutego 2019 w 09:04 - Odpowiedz

  @Dawid dzięki za tak dokładne wyjasnienie – dla mnie, chcąc nie chcąc laika te różnice rzeczywiście nie rzucały się od razu w oczy. Otworzyłeś oczy na inne aspekty, 😉

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.