Jesteś tutaj:-, Newsy, PC i Laptopy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Nowe, mobilne stacje robocze Z by HP umożliwiają twórcom pracę w dowolnym miejscu

Nowe, mobilne stacje robocze Z by HP umożliwiają twórcom pracę w dowolnym miejscu

Firma HP Inc. zaprezentowała najnowsze komputery HP ZBook Studio G8, ZBook Fury G8 i ZBook Power G8, stworzone z myślą o profesjonalnych twórcach oraz zaawansowanych użytkownikach, którzy poszukują wydajności, niezawodności, możliwości rozbudowy i wszechstronności, aby móc pracować dosłownie wszędzie.

 

Снимок экрана 2021 05 24 в 18.58.15

Współcześni twórcy wymagają potężnej oraz elastycznej technologii, która pozwoli im zachować produktywność i ułatwi współpracę. Ponieważ firmy przestawiły się z tradycyjnych biur na środowiska hybrydowe, pracownicy techniczni i Ci najbardziej kreatywni potrzebują wysokiej klasy wydajności w dowolnym miejscu. Przewiduje się, że 32% pracowników biurowych będzie pracować w domu w najbliższej przyszłości, a 33% decydentów IT twierdzi, iż wsparcie dla pracy zdalnej jest dla nich wyzwaniem numer jeden. Przedsiębiorstwa muszą być na to przygotowane.

Współpraca na odległość staje się jeszcze ważniejsza w hybrydowych środowiskach pracy, co przekłada się na konieczność dostarczenia spersonalizowanych rozwiązań informatycznych. HP ZCentral stanowi integralną część utrzymywania ciągłości działania firm w czasie pandemii. Ułatwia twórcom korzystanie ze zdalnego dostępu do mocy stacji roboczych, dzięki nagrodzonemu nagrodą Emmy® oprogramowaniu ZCentral Remote Boost. Możliwość współpracy w czasie rzeczywistym, jaką daje to rozwiązanie, to potężne narzędzie, które zapewnia artystom, projektantom i inżynierom szybką oraz sprawną realizację wymagających projektów, a także dostęp do pełnych zasobów, mocy obliczeniowej i infrastruktury biura lub studia produkcyjnego, podczas pracy z dowolnego miejsca.

ZCentral utrzymuje dane w bezpiecznym miejscu, umożliwiając jednocześnie lokalną pracę zdalną. Użytkownicy mogą teraz korzystać z najlepszej w swojej klasie wydajności nowej linii komputerów ZBook G8 z dowolnego miejsca, mając jednocześnie możliwość zdalnego dostępu do stacji roboczych. Ponadto, pakiet HP Security Suite zapewnia bezpieczeństwo danych użytkowników, w tym dzięki nowemu systemowi antywłamaniowemu HP Tamper Lock, który powiadomi działy IT, jeśli ktoś będzie próbował zdjąć pokrywę komputera.

 

“Profesjonalni twórcy i zaawansowani użytkownicy potrzebują dopasowanego, spersonalizowanego oprogramowania oraz sprzętu, który dostosuje się do różnych sposobów pracy i komunikacji” – powiedział Jim Nottingham, dyrektor generalny i szef działu Advanced Compute and Solutions w HP Inc. “Dzięki temu, że ZBook Studio jest najpotężniejszą stacją roboczą w swoim rozmiarze, a ZBook Fury oferuje pełne możliwości rozbudowy w przenośnej obudowie, HP daje społeczności profesjonalistów dostęp do najnowocześniejszych technologii, nieograniczonej wydajności oraz wszechstronności, aby kolejny twórczy przełom stał się rzeczywistością.”

“Świat zmienił się na tyle, że coraz więcej osób potrzebuje wydajności klasy desktop w systemach mobilnych, aby móc być tak samo produktywnym podczas pracy w domu. Dzięki nowej linii HP Zbook G8, HP spełnia te oczekiwania” – powiedział Joakim Algstam, General Manager of premium and enthusiast notebook platforms, Client Computing Group w Intel. “Zaprojektowaliśmy mobilne procesory Intel Core 11. generacji z serii H oraz Intel Xeon W-11000, aby zapewnić wiodącą w branży wydajność klasy komputerów stacjonarnych w obudowie laptopa. Współpraca z HP nad innowacjami w mobilnych stacjach roboczych ZBook G8 jest ekscytująca.”

„Dla zaawansowanych użytkowników, spełnienie współczesnych wymagań w zakresie wydajności, mobilności i możliwości rozbudowy to coś, co nie podlega dyskusji” – powiedział Sandeep Gupte, senior director of Professional Visualization w NVIDIA. „Najnowsze laptopy z serii ZBook wyposażone w procesory graficzne NVIDIA RTX są zaprojektowane tak, by nadążać za zmieniającymi się potrzebami klientów.”

 

Zrównoważony rozwój dla lepszej przyszłości

Dzięki zaangażowaniu w ochronę środowiska, firma HP z dumą pomaga klientom w realizacji ich celów w zakresie zrównoważonego rozwoju, oferując najbardziej ekologiczną ofertę komputerów PC. HP wykorzystuje w 100% odnawialną energię elektryczną do zasilania montażu końcowego 90% swoich komputerów i monitorów na całym świecie. Seria Z od HP stale dodaje nowe, zrównoważone produkty, które wykorzystują tworzywa sztuczne pochodzące z oceanów i materiały z recyklingu, a także wprowadza innowacje w każdym aspekcie – od opakowań, po efektywność energetyczną. Ponadto, produkty Z są zgodne z przepisami dotyczącymi substancji zastrzeżonych, a HP wybiera materiały, które spełniają wymogi GreenScreen® for Safer Chemicals.

 

ZBook Studio G8 RGB KeyBoard

 

HP ZBook G8: Moc i wydajność, które uwolnią kreatywny umysł

HP ZBook Studio, najdoskonalsza stacja mobilna w swojej klasie, umożliwia użytkownikom tworzenie w dowolnym miejscu, w sposób niespotykany do tej pory. Od klawiatury po ekran – każdy aspekt ZBook Studio został zaprojektowany tak, by uwolnić kreatywne umysły. Renderowanie lub wizualizacja w czasie rzeczywistym, współpraca zdalna, a nawet granie. Najnowszy ZBook Studio został zaprojektowany i skonstruowany od podstaw, aby sprostać wymaganiom najbardziej kreatywnych aplikacji oraz środowisk pracy, a także zapewnić optymalne wrażenia zarówno dziś, jak i w przyszłości.

 • Projektowanie z najwyższą precyzją. Wyświetlacze HP DreamColor z częstotliwością odświeżania 120 Hz dają pewność, że projekt będzie odpowiedni już za pierwszym razem, z miliardem kolorów na ekranie, 100% DCI-P3 i dokładnością kolorów z certyfikatem PANTONE®.
 • Współpraca w każdym środowisku. Dzięki funkcji HP Sound Calibration, użytkownicy otrzymują wyraźny dźwięk i automatyczne blokowanie niepożądanych dźwięków, co sprawia, że biuro jest wszędzie tam, gdzie chcemy pracować.
 • Pełnia mocy; wydajność bez wyrzeczeń. Zaprojektowane od podstaw, z mocą umożliwiającą użytkownikom animowanie w kilka sekund i renderowanie w czasie rzeczywistym, za pomocą procesorów graficznych dla laptopów NVIDIA RTX™ A5000 lub GeForce RTX™ 3080 oraz procesorów 11. generacji Intel® Core™ i9 vPro®.

 

HP ZBook Fury zapewnia wydajność typową dla komputerów stacjonarnych w niewiarygodnie smukłej obudowie. Zaawansowani użytkownicy mogą teraz z łatwością tworzyć, renderować, edytować i symulować lub wizualizować złożone projekty w podróży.

 

 • Zaprojektowany z myślą o lepszej mobilności. Lepsza wydajność i większa produktywność w podróży, dzięki funkcji HP Sound Calibration, lokalizacji urządzenia TileTM oraz opcjonalnemu ekranowi HP Sure View Reflect.
 • Innowacyjna wizja. Spektakularne kolory i obraz podczas edycji wideo lub oglądania treści, dzięki certyfikatowi PANTONE® i częstotliwości odświeżania 120 Hz na wyświetlaczu DreamColor nowej generacji.
 • Trwałość i możliwość rozbudowy w przyszłości. Aluminiowa konstrukcja obudowy, wytrzymałość MIL-STD oraz możliwości rozbudowy bez użycia narzędzi i szeroki wybór portów.
 • Nieskrępowana wydajność. Moc komputerów stacjonarnych przenosi się do urządzeń mobilnych, a najnowsze procesory Intel® Core™ i9 i Xeon® 11. generacji, do 128 GB pamięci systemowej 3200 MHz, grafika NVIDIA RTXTM A5000 oraz złącze Thunderbolt 4 zapewniają wydajność, która pozwala na efektywną pracę z wieloma aplikacjami.

 

HP ZBook Power to najbardziej przystępna cenowo mobilna stacja robocza HP, która daje klientom możliwość rozbudowy do profesjonalnej wydajności ZBooka z zabezpieczeniami, łatwością serwisowania i zarządzania na poziomie korporacyjnym. ZBook Power to najwyższej klasy konstrukcja, dostępna z komponentami klasy pro, w tym z grafiką certyfikowaną dla wiodących aplikacji.

 

 • Spokój ducha, gdziekolwiek jesteś. Potwierdzone licznymi certyfikatami ISV, pakietem HP Security Suite oraz funkcji lokalizacji urządzeń Tile™.
 • Wytrzymały i stylowy. Dzięki aluminiowej obudowie i wytrzymałości MIL-STD
 • Wydajność przy intensywnej pracy. Możliwość przyspieszenia wydajności, jest teraz w zasięgu ręki dla większej liczby twórców i zaawansowanych użytkowników dzięki procesorom Intel® 11. generacji, do 64 GB pamięci systemowej 3200 MHz, grafice NVIDIA RTXTM A2000 oraz PCIe G4.

 

Dostępność

 • HP ZBook Studio G8 ma być dostępny w wybranych krajach w lipcu 2021. Ceny zostaną podane bliżej daty premiery.

c3xZrsAM 2 ELBjxIco 2

 • HP ZBook Fury G8 ma być dostępny w wybranych krajach w lipcu 2021. Ceny zostaną podane bliżej daty premiery.

5Ij6W0WI 3 3idt7Z k 3

 • HP ZBook Power G8 ma być dostępny w wybranych krajach w czerwcu 2021. Ceny zostaną podane bliżej daty premiery.

d3OpQFF4 kxfwYaJAAutor |2021-05-24T19:13:29+02:0024 maja 2021 19:30|Kategorie: Akcesoria komputerowe, Newsy, PC i Laptopy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.