Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, PC i Laptopy, Targi i konferencje-ICY DOCK – 5 cech funkcjonalnego adaptera dysków

ICY DOCK – 5 cech funkcjonalnego adaptera dysków

Marka ICY DOCK przedstawia nowy adapter MB981U3N-1SA. Urządzenie transferuje dane z szybkością 5Gb/s. Obsługuje niemal wszystkie rodzaje napędów: ATA (IDE), SATA, 2,5” oraz 3,5”. Dodatkowo możliwa jest wsteczna kompatybilność do USB 2.0, co pozwala na korzystanie ze starszych urządzeń.


Adapter MB981U3N-1SA Icy Dock to urządzenie przenośne, pozwalające zaoszczędzić przestrzeń. Szybko i wygodnie transferuje dane. Posiada 5 cech, które powinien mieć każdy adapter. Tylko wtedy można w pełni spełnić wymagania użytkowników.

Funkcjonalność

Adapter MB981U3N-1SA obsługuje niemal wszystkie rodzaje napędów: ATA (IDE), SATA, 2,5” oraz 3,5”. Dzięki funkcji Plug&Play możliwa jest wsteczna kompatybilność do USB 2.0, co pozwala na korzystanie ze starszych urządzeń. Złącze SuperSpeed zapewnia bezproblemowe podpięcie dla nowoczesnych PC lub Maców. Adapter jest w pełni niezawodny, bez względu na rodzaj pozostałych urządzeń i akcesoriów.

Szybkość

Praktyczny adapter powinien mieć kolejną istotną cechę – szybkość. Użytkownicy często przesyłają dużą ilość danych, dlatego tak ważne jest, aby mogli to zrobić błyskawicznie. Icy Dock zapewnia maksymalną prędkość 5 Gb/s. Umożliwia to szybki transfer i ułatwia codzienną pracę.

Oszczędność miejsca

Minimalistyczny design MB981U3N-1SA pozwala na znaczne ograniczenie przestrzeni wykorzystując niewiele miejsca niezależnie od pozycji, w której jest ustawiony. Pozwala to na dostosowanie się do różnych powierzchni i sprawia, że adapter można wykorzystać praktycznie wszędzie. Takie urządzenie może się przydać w różnych sytuacjach i warto mieć je zawsze przy sobie. MB981U3N-1SA jest podręczny i można go łatwo przenosić.


Bezpieczeństwo

Zaimplementowane porty SATA i IDE w pełni zabezpieczają włożone dyski i pomagają przeciwdziałać utracie danych lub uszkodzeniom złączy napędów. Dodatkowo wyeksponowanie dysków twardych pozwala na w pełni pasywne rozpraszanie ciepła dla optymalizacji chłodzenia i poprawy wydajności.

Łatwy dostęp

Strategicznie rozmieszczone porty i beznarzędziowa konstrukcja sprawiają, że w MB981U3N-1SA można szybko wymieniać dyski, zaledwie w ciągu kilku sekund. Indywidualny przycisk zasilania służy także jako wskaźnik LED i pozwala użytkownikom zwiększyć żywotność napędów i oszczędzać energię, gdy te nie są używane. Każdy rodzaj dysku jest kompatybilny z adapterem, a jego użycie wymaga tylko 3 prostych kroków: włożenie dysku, podłączenie niezbędnych kabli i wciśnięcie przycisku zasilania.

Większość 2,5” HDD lub SSD może być napędzana przez pojedyncze połączenie USB. Dla dysków 3,5” SATA został dołączony niewielki zasilacz, zaś dla 3,5” IDE 4-pinowy kabel, aby zapewnić wystarczającą moc.

źródło: ICY DOCK

KanAutor |2017-06-13T07:20:16+02:0013 czerwca 2017 07:20|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, PC i Laptopy, Targi i konferencje|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.