Jesteś tutaj:-, Lenovo, Newsy, PC i Laptopy, Sprzęt, Tablety, Targi i konferencje-Lenovo HORIZON 2s i 2e: o konstrukcji slim przenośne komputery stołowe

Lenovo HORIZON 2s i 2e: o konstrukcji slim przenośne komputery stołowe

Lenovo zapowiedziała na targach IFA wprowadzenie do oferty modele HORIZON 2s i 2e PC – ultrapłaskie i przenośne komputery stołowe dla całej rodziny.

Lenovo HORIZON 2e
Lenovo HORIZON 2e

Modele Lenovo HORIZON nieustannie wyznaczają nowe możliwości w dziedzinie rodzinnych komputerów stołowych. HORIZON 2s to model bardziej płaski i lekki, a HORIZON 2e jest bardziej przystępny cenowo.

Litera „s” w nazwie HORIZON 2s podkreśla płaską konstrukcję komputera (ang. slim). Ma on zaledwie około 1,5 cm grubości, a waży około 2,3 kg. Model ten jest lżejszy od pierwszego HORIZON 2 aż o 4,5 kg, dzięki czemu można go łatwo przenosić między pokojami, a nawet poza domem. Nowe komputery stołowe HORIZON działają w tych samych dwóch trybach: podstawki i płaskim, umożliwiając wygodną współpracę i rozrywkę dla kilku osób. Na komputerze ustawionym pionowo jako AIO można pracować w środowisku Windows, a po ułożeniu go płasko można korzystać z gier przy użyciu interfejsu Lenovo Aura.
Zaawansowany interfejs Lenovo Aura daje dostęp do plików zdjęć, wideo i muzycznych jednocześnie kilku osobom na tym samym ekranie. Interfejs Aura współpracuje teraz jeszcze lepiej z urządzeniami z systemem Android. Z komputerem można połączyć do czterech smartfonów i tabletów z systemem Android jednocześnie. Dzięki temu można odtwarzać przechowywane w nich multimedia bezpośrednio na ekranie Full HD. Opcjonalna podstawka z wysokiej klasy aluminium ułatwia pracę jako stacja ładująca i utrzymuje HORIZON 2s na odpowiedniej wysokości do wygodnej pracy w trybie podstawki.

Lenovo HORIZON 2s
Lenovo HORIZON 2s

Bardziej przystępny cenowo HORIZON 2e ma ekran Full HD o rozdzielczości 21,5 cala i jest dostępny już od 749 USD.
Zarówno HORIZON 2s, jak i 2e są wyposażone w procesor Intel Core 4. generacji oraz oryginalny system Windows 8.1, łączność NFC (opcjonalną w modelu 2e) do wygodnego udostępniania plików, a także łączność Bluetooth 4.0 umożliwiającą szybkie połączenie urządzeń. Oba modele mają wbudowane głośniki stereo z technologią Dolby Home Theater odtwarzające dźwięk o jakości profesjonalnej. Towarzyszą im też opcjonalne akcesoria do gier, takie jak joystick, e-kostka i akcesorium do oddawania strzałów w grach zespołowych. Wbudowana bateria wystarcza na 2,5 godziny strumieniowej transmisji wideo o jakości HD za pośrednictwem sieci Wi-Fi w modelu 2s oraz na trzy godziny w modelu 2e. Dzięki temu użytkownicy mogą oglądać ulubiony film nawet dwukrotnie bez podłączania komputera do zasilania zewnętrznego. W obu komputerach jest zainstalowanych standardowo ponad 40 gier wieloosobowych i aplikacji edukacyjnych.

Lenovo HORIZON 2s będzie dostępny od września w cenach od 849 USD. Lenovo HORIZON 2e będzie dostępny od września w cenach od 749 USD.

źródło: Lenovo

KanAutor |2014-09-06T09:43:22+02:006 września 2014 09:43|Kategorie: Internet, Lenovo, Newsy, PC i Laptopy, Sprzęt, Tablety, Targi i konferencje|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.