Jesteś tutaj:-, Panasonic, Rynek, Sprzęt, Tablety, Wyniki finansowe-Panasonic uruchomił program partnerski Toughbook Edge

Panasonic uruchomił program partnerski Toughbook Edge

Panasonic pozyskał 60 resellerów do nowego programu partnerskiego Edge skoncentrowanego na sprzedaży Toughpadów i Toughbooków typu handheld. Jego celem jest wzmocnienie pozycji Panasonic na europejskim rynku terminali mobilnych.

Kanał partnerski o nazwie Edge dedykowany terminalom mobilnym ma motywować oraz wspierać VAR-ów (Value Added Resellers) w promowaniu i sprzedaży Toughbooków i Toughpadów typu handheld. Tym, którzy spełnią kryteria kwalifikacyjne zapewni wsparcie marketingowe i techniczne, a także pomoc w sprzedaży urządzeń. Do programu należy już 60 wykwalifikowanych resellerów w Europie, a celem Panasonic jest poszerzenie tej listy.

Program będzie koncentrował się na sprzedaży 5-calowych i mniejszych Toughpadów, takich jak FZ-N1 oraz powiązanych z nimi urządzeń peryferyjnych. Modele te zdobywają coraz większą popularność wśród specjalistów takich branż, jak transport, logistyka, handel i produkcja. Wszystkie produkty dostępne są za pośrednictwem ScanSource Europe, która w styczniu br. została europejskim dystrybutorem urządzeń typu handheld Panasonic.

Nowi partnerzy będą mieli udokumentowane doświadczenie w dostarczaniu wytrzymałych rozwiązań handheld – sprzętu, oprogramowania i usług o wartości dodanej. Ponadto resellerzy, którzy osiągną cele sprzedaży będą promowani za pośrednictwem kanału partnerskiego, by mogli czerpać korzyści z naszego wspólnego sukcesu – mówi Steven Vindevogel, dyrektor sprzedaży w Panasonic Toughbook.

źródło: PanasonicAutor |2018-04-24T17:40:09+02:0024 kwietnia 2018 16:32|Kategorie: Newsy, Panasonic, Rynek, Sprzęt, Tablety, Wyniki finansowe|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.