Jesteś tutaj:-, Newsy, Nokia, Sprzęt, Telefony-Pierwszy telefon Nokia z Windows Phone nie będzie modelem unikatowym?

Pierwszy telefon Nokia z Windows Phone nie będzie modelem unikatowym?


Założyciel serwisu Mobile-Review.com, Eldar Murtazin dotarł do najnowszego dziecka Nokii, pierwszego telefonu z Windows Phone Mango. Według znanej osoby w świecie mobilnym, prototyp telefonu Nokia z Windows Phone nie jest modelem unikatowym.

Eldar Murtazin odnosząc się do prototypu telefonu Nokia z Windows Phone stwierdził:

„Urządzenie to pod względem specyfikacji jest takie samo jak inne telefony z Windows Phone (przyp. redakcji). Mowa o tym samym wyświetlaczu, tej samej prędkości działania. Brak tutaj jakichkolwiek zmian. W praktyce otrzymujemy dokładnie taki sam telefon jak inne urządzenia z Windows Phone.

Wiedzieliśmy, ze Nokia nie została potraktowana przez Microsoft wyjątkowo. Firma nie ma możliwości zmiany ekranu, nie może dodać również własnych usług. W praktyce telefony Nokia z Windows Phone to nic innego jak modele z Windows Phone z design Nokii. To wszystko.”

Nokia skomentowała całą sytuację mówiąc, że komentarze Pana Eldara to nic innego jak plotki oraz spekulacje. Firma podkreśliła również, że Eldar Murtazin jest konsultantem dla konkurencyjnych producentów urządzeń mobilnych, stąd jego opinia nie może być bezstronna.

Podczas gdy nie wątpię, że Pan Murtazin miał już styczność z pierwszymi prototypami telefonów Nokia z Windows Phone warto zaznaczyć, że jak sama nazwa wskazuje mowa o prototypach. Najwyraźniej wczesnych wersjach urządzeń. W tym wypadku do końcowej fazy produktu może zmienić się zarówno wygląd modelu Nokia, jak i jego specyfikacja, nie wspominając o rzeczy oczywistej oprogramowaniu z nowymi aplikacjami oraz usługami Nokia. Nie chce mi się również wierzyć, że Microsoft nie zezwoli Nokii na modyfikację hardware, a także oprogramowania. Firma z Redmond doskonale zdaje sobie sprawę z nikłej popularności Windows Phone, współpraca z Nokią może być ostatnią deską ratunku zarówno dla mobilnych okienek jak i Nokii.

Źródło:

TheNokiaBlog

Opracował:

Kamil

Autor |2011-07-19T23:05:04+02:0019 lipca 2011 23:05|Kategorie: Microsoft, Newsy, Nokia, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. sebi997 20 lipca 2011 w 07:30 - Odpowiedz

    To tylko nokia z WP7 i tyle moze pozniej pojawi sie nakladka systemowa

  2. Tomek 23 lipca 2011 w 13:14 - Odpowiedz

    WP nie ma nakładek, telefony mają być wyjątkowe ale chyba nie tędy droga.
    Przekonamy się już za kilka miesięcy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile