Jesteś tutaj:-, Inne, Nawigacje, Newsy-mytaxi – Mapy Google jako nawigację bezpośrednio w aplikacji kierowcy

mytaxi – Mapy Google jako nawigację bezpośrednio w aplikacji kierowcy

W ramach najnowszej aktualizacji aplikacji mytaxi dla kierowców, Mapy Google zostają z nią zintegrowane jako nawigacja. Od teraz trasa dojazdu będzie widoczna i aktualizowana w czasie rzeczywistym w aplikacji kierowcy, co pozwoli mu zobaczyć aktualne natężenie ruchu na drodze, a także pojawiające się na trasie korki i utrudnienia.

mytaxi - Mapy Google
mytaxi – Mapy Google

mytaxi jest jedną z pierwszych aplikacji, która dokonała pełnej integracji Map Google w swoim systemie. Kierowcom mytaxi pozwoli ona skrócić czas dojazdu do miejsca docelowego i sprawi, że będą poruszać się po mieście z większą efektywnością.

Wykorzystanie Map Google jako nawigacji w aplikacji mytaxi dla kierowców to pewność dla pasażera, że jedzie optymalną trasą zasugerowaną przez aplikację – mówi Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi w Polsce – Wystarczy, aby pasażer podając adres docelowy poprosił kierowcę o posłużenie się nawigacją. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie zwłaszcza dla pasażerów nieznających miasta, którzy chcą być pewni, że trasa, którą jedzie kierowca jest najbardziej dogodna i najszybsza w danym momencie.

Dzięki dokładniejszej geolokalizacji dostępnej w aplikacji mytaxi, kierowca będzie mógł sprawdzić bezpośrednią trasę do pasażera. W momencie, gdy kierowca zaakceptuje zamówienie, zostanie skierowany do miejsca docelowego za pomocą niebieskiej linii na mapie i otrzyma precyzyjne informacje o czasie przejazdu. W aplikacji kierowcy dołączone zostaną również komunikaty głosowe i ogólny podgląd trasy, umożliwiający jego przybliżenie bądź oddalenie.

Naszym celem w integracji z Mapami Google jest poprawa komfortu zarówno kierowców, jak i pasażerów – mówi Johannes Mewes, CPO mytaxi – Pasażerowie będą mogli mieć pewność, że zostaną przewiezieni trasą pozbawioną korków i utrudnień, a kierowca nie będzie już marnować czasu na poszukiwanie alternatywnych tras na dodatkowych urządzeniach.

Aktualizacja aplikacji mytaxi dla kierowców jest już dostępna na wszystkich urządzeniach z systemem iOS i Android.

źródło: mytaxi

KanAutor |2017-12-12T10:58:21+02:0012 grudnia 2017 10:58|Kategorie: Aplikacje, Inne, Nawigacje, Newsy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.