Jesteś tutaj:-, Nawigacje, Newsy-AutoMapa – zmiany w organizacji ruchu na Wszystkich Świętych

AutoMapa – zmiany w organizacji ruchu na Wszystkich Świętych

Jak co roku AutoMapa przygotowała dla swoich użytkowników aktualne objazdy i wyłączenia dróg w związku z dniem Wszystkich Świętych.


Dzień Wszystkich Świętych to corocznie czas podróży do grobów najbliższych oraz dużych zmian w organizacji ruchu w całej Polsce. Jak co roku, AutoMapa zadbała o najnowsze dane drogowe przycmentarnych terenów i ulic. Uwzględniają one zarówno wyłączenia niektórych odcinków dróg z ruchu, jak również zmianę kierunkowości ulic czy czasowe ich zamknięcia.

Ponieważ wiele z nich ma charakter doraźny, zależny od warunków drogowych, liczby pieszych czy decyzji Policji, AutoMapa będzie na nie reagować w czasie rzeczywistym aktualizując sytuację drogową wokół cmentarzy co dwie minuty. Co szczególnie ważne, AutoMapa przygotowuje takie dane dla całej Polski.

„- Odwiedzając groby najbliższych często przejeżdżamy setki kilometrów po całej Polsce. Goni nas czas, a gubi rutyna, gdy okazuje się, że drogi, którymi zwykle jeździmy są zamknięte, lub jest na nich nowa, czasowa zmiana organizacji ruchu. Tkwimy w korkach i tracimy nerwy. Dlatego co roku szczególnie mocno przygotowujemy się zarówno do dnia Wszystkich Świętych, jak i świątecznego tygodnia, który jest zwyczajowo czasem podróży. Przykładamy wszelkich starań, aby dane o organizacji ruchu wokół nekropolii były pełne i aktualizowane na bieżąco.” – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy

Nie zapomniano również o użytkownikach klasycznych nawigacji PND, które nie posiadają stałego połączenia z internetem. Pobierając najnowsze dane SmartRoutes nawigacje te zostaną również zasilone danymi, które pozwolą sprawnie poruszać się wokół nekropolii w najbliższych dniach.

źródło: AutoMapa

Kan

Autor |2017-10-30T13:16:45+01:0030 października 2017 13:16|Kategorie: Inne, Nawigacje, Newsy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.