Jesteś tutaj:-, Nawigacje, Newsy-Naukowy sposób na sprawdzony świąteczny prezent

Naukowy sposób na sprawdzony świąteczny prezent

Okres przedświąteczny i gorączka zakupów sprzyjają nierozważnym decyzjom zakupowym. Wybierając prezent pod choinkę kierujemy się tym, by sprawić radość w momencie obdarowania ukochanej osoby. Tymczasem obdarowani patrzą na prezenty bardziej praktycznie i stawiają na ich użyteczność w przyszłości.


Na początku grudnia br. w piśmie ‘’Current Directions in Psychological Science’’ ukazały się badania dotyczące motywacji towarzyszącej zakupowi prezentów (http://cdp.sagepub.com/content/25/6/380). Badania przeprowadzili naukowcy z dwóch amerykańskich uczelni: Carnegie Mellon University oraz Indiana University. Analiza dziesiątków publikacji dotyczących prezentów świątecznych doprowadziła badaczy do jednoznacznych wniosków. Dawca prezentu w większości przypadków liczy na przysłowiowy ‘’efekt WOW’’ i pragnie widzieć radość już w momencie rozpakowania podarunku. Natomiast większość przyjmujących prezenty docenia ich praktyczność i to, że będą przydatne przez dłuższy czas.

Funkcjonalny i niezawodny

Osoby, które cenią praktyczne rozwiązania i chcą cieszyć się podarunkiem przez cały rok, mogą sprezentować bliskim system ostrzegania firmy COYOTE. Docenią go nie tylko zawodowi kierowcy, ale wszyscy zmotoryzowani, którzy bezpiecznie i zgodnie z przepisami chcą dojechać z rodziną w dowolne miejsce w Polsce a nawet w Europie. Elegancki design, intuicyjna obsługa sprzętu oraz unikalny system informacji dostarczanych w czasie rzeczywistym czynią urządzenia pożądanym prezentem pod choinkę.

Użytkownik otrzymuje wszystkie ostrzeżenia o zdarzeniach na drodze: o fotoradarach (także odcinkowych), kontrolach prędkości, ograniczeniach prędkości, czy o niedogodnych warunkach atmosferycznych na trasie. Kierowcy wymieniają się informacjami o aktualnej sytuacji na drodze zgłaszając zaobserwowane zagrożenia. Unikalny system weryfikacji zgłaszanych zdarzeń oraz użytkowników (każdy z nich ma określoną liczbę gwiazdek, od 0 do 3) wyłapuje nieprawdziwe ostrzeżenia oraz niesumiennych kierowców.

Coyote mini
Coyote mini

Coyote mini to poręczny ostrzegacz w niewielkim formacie. Ekran o przekątnej 3,2 cala posiada czytelny i ergonomiczny interfejs oraz zapewnia łatwość użytkowania. To proste i skuteczne rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo jazdy. Urządzenie wyposażone jest w funkcję sterowania głosem, dzięki czemu bez odrywania rąk od kierownicy użytkownik może zgłaszać i potwierdzać zdarzenia drogowe. Urządzenie można także w łatwy sposób sparować z Bluetooth np. z kaskiem lub urządzeniem audio.

Coyote Mini – cena promocyjna 329 złotych.

Coyote S
Coyote S

Coyote S czyli ostrzegacz i wideorejestrator w jednym urządzeniu. Kamera rejestratora zapisuje automatycznie ostatnie 5 minut trasy w przypadku zderzenia lub w każdej chwili po wcześniejszym włączeniu przez użytkownika. Wideorejestrator posiada także funkcję aparatu fotograficznego. Urządzenie wyposażony jest w wygodny 4 calowy wyświetlacz, który można obsługiwać dotykowo oraz za pomocą przycisków znajdujących się poniżej ekranu. Ostrzegacz może służyć jako zestaw głośnomówiący dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth.

Smartfon Huawei i aplikacja iCoyote, czyli świąteczny zestaw dla kierowców

Coyote S – cena promocyjna 599 złotych.

Coyote Nav
Coyote Nav

Coyote Nav łączy precyzję ostrzeżeń w czasie rzeczywistym z funkcją nawigacji. Duży 5 calowy ekran pozwala dotykowo zgłaszać zdarzenia drogowe oraz wyświetlać mapy według swoich preferencji np. mapy 2D lub 3D. Nawigacja zawiera mapy 23 krajów europejskich, które są bezpłatnie aktualizowane i to dożywotnio.

Coyote Nav – cena promocyjna 779 złotych.

Urządzenia Coyote są dostępne w sklepach detalicznych Media Markt, Saturn, Norauto oraz w niezależnych punktach sprzedaży elektroniki.

System Coyote to społecznościowy system informacji dostarczanych w czasie rzeczywistym, który od ponad 10 lat ostrzega kierowców w Europie. Użytkownicy wymieniają się informacjami o aktualnej sytuacji na drodze i zgłaszają zagrożenia np. kontrolę prędkości, wypadek, korek, czy niebezpieczne warunki. Unikalny system weryfikacji zdarzeń oraz użytkowników filtruje fałszywe ostrzeżenia oraz nierzetelnych kierowców. Coyote ma już prawie 6 milionów aktywnych użytkowników. Swoje funkcjonowanie rozpoczął we Francji, krajach Beneluxu, następnie we Włoszech, Hiszpanii, a teraz rozwija się w Niemczech i wkroczył do Polski. Wkrótce dołączą kolejne kraje Europy Wschodniej.

Autor: Coyote

Serwis Telix.pl i Coyote System Polska Zapraszają wszystkich Czytelników do świątecznego konkursu na najciekawsze zdjęcie z polskich dróg. Nagrodą w konkursie jest półroczny abonament premium na najnowszą aplikację iCoyote. Co trzeba zrobić aby wybrać jeden z 10 kodów?, dowiecie się w artykule:Mamy vouchery iCoyote dla Czytelników Telix.pl

KanAutor |2016-12-16T07:07:36+02:0016 grudnia 2016 07:07|Kategorie: Inne, Nawigacje, Newsy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.