Jesteś tutaj:-, Newsy, Sprzęt, Tablety-Navitel Navigator na tabletach Kiano

Navitel Navigator na tabletach Kiano

NAVITEL Poland, filia dostawcy map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych, nawiązała współpracę z firmą Barel Poland, producentem tabletów Kiano. Umowa zawarta bezterminowo zakłada między innymi darmowy, 60-dniowy okres próbny działania aplikacji Navitel Navigator dla klientów, którzy zakupią tablet tej marki.


Coraz więcej użytkowników wybiera urządzenia, które oprócz przystępnej ceny oferują wartość dodaną w postaci na przykład darmowych aplikacji. Dzięki porozumieniu z firmą Barel Poland, właścicielem marki Kiano, możemy zaproponować jej klientom 60-dniowy okres bezpłatnego korzystania z pełnej wersji aplikacji Navitel Navigator. Już teraz mogę zdradzić, że osoby decydujące się na przedłużenie licencji po okresie próbnym otrzymają ją w promocyjnej cenie– mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Polska.


Marka Kiano jest znana klientom detalicznych sieci sprzedaży. Tablety o optymalnej funkcjonalności i ciekawym wzornictwie można nabyć w rozsądnych cenach. – Cieszy nas fakt nawiązania współpracy z firmą NAVITEL, której dynamiczny rozwój obserwuje cały rynek elektroniki w Polsce. Jesteśmy zdania, że dzięki porozumieniu producenta sprzętu z dostawcą oprogramowania zawsze zyskuje klient, który może otrzymać coś ciekawego i użytecznego na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy do sklepów, zwłaszcza że gorączka świątecznych zakupów rozpocznie się lada chwila – zachęca Tomasz Świętoniowski z firmy Barel Poland.

Navitel Navigator to aplikacja działająca w trybie online oraz offline. Oprócz tradycyjnych funkcji nawigacyjnych oferuje dostęp do serwisu pogodowego, oferty portalu Booking.com z możliwością dokonania rezerwacji wprost z menu aplikacji, a także bazę fotoradarów stacjonarnych i pomiarowych odcinków prędkości. NAVITEL zadbał także o ciekawą stronę wizualną aplikacji stawiając na czytelny interfejs. W warstwie lektorskiej aplikacja również prezentuje wysoki poziom, za sprawą dużej liczby głosów do wyboru. Jednym z nich jest wokal Zbigniewa Urbańskiego, który jest też twarzą marki na polskim rynku.

źródło: Navitel

KanAutor |2015-11-12T13:41:49+01:0012 listopada 2015 13:41|Kategorie: Nawigacje, Newsy, Sprzęt, Tablety|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.