Jesteś tutaj:-, Nawigacje, Newsy-Szósta aktualizacja map AutoMapy i serwisu Targeo.pl

Szósta aktualizacja map AutoMapy i serwisu Targeo.pl

Nowe trasy i obwodnice, plany nawigacyjne miast, które w 2014 roku uzyskają prawa miejskie, oraz najnowsze mapy 44 krajów Europy. Już po raz szósty w tym roku producenci AutoMapy publikują aktualizację map dla Polski i Europy.

Do użytkowników AutoMapy trafiła właśnie najnowsza, szósta tegoroczna aktualizacja map Polski i Europy. Mapy opracowane w grudniu 2013 roku przez Geosystems stanowią najświeższy obraz sytuacji drogowej w Polsce. Uwzględniono w nich również wiele uwag zgłoszonych przez użytkowników AutoMapy i serwisu Targeo.pl

Sieć drogowa w Polsce wzbogacona została m.in o obwodnicę Pszczyny, 45 – kilometrowy odcinek S8 Syców – Walichnowy oraz obwodnice Stawisk i Rakowa. Opracowane i przygotowane do odblokowania przez technologię LiveDrive! zostały m.in: obwodnica Lublina, obwodnica Mroczy, pierwszy etap trasy średnicowej w Toruniu oraz obwodnica Nowej Soli. Opracowano również nową organizację ruchu w Ełku i uzupełniono organizację ruchu odcinka A4 Dębica – Rzeszów

Z dniem 1 stycznia 2014 r. Polska wzbogaca się o pięć nowych miast: Dobrzycę, Modliborzyce, Mrozy, Stepnicę i Zaklików. Wraz z najnowszą aktualizacją map, w AutoMapie pojawia się dla nich szczegółowa organizacja ruchu.

Od lat wizytówką AutoMapy są budynki i inne obiekty opracowane w technologii 3D. Grudniowa aktualizacja udostępnia m.in. stworzone całkowicie od nowa obiekty 3D dla Wrocławia i okolic. W technologii 3D stworzone są tysiące miast i miejscowości w Polsce i Europie.

Wraz z bieżącą aktualizacją map, użytkownicy otrzymują również najnowsze mapy 44 krajów Europy opracowane przez firmę HERE (d. NAVTEQ). Mapy dostępne są w specyfikacji 4Q 2013. Dzięki unikatowemu połączeniu map Geosystems i HERE osoby podróżujące z AutoMapą mogą pewnie poruszać się po wszystkich drogach naszego kontynentu.

Najnowsze mapy Polski i Europy zostały również udostępnione w serwisie Targeo.pl, a dzięki wykorzystaniu systemu AutoMapa/ Targeo Traffic kierowcy podróżujący z AutoMapą i użytkownicy serwisu Targeo mogą wyznaczać trasę z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej.

„- Szóstą tegoroczną aktualizację map udostępniamy jeszcze przed świętami. Tak, aby wszyscy użytkownicy AutoMapy mogli bezpiecznie i bez korków dojechać do swoich bliskich.” – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

AutoMapa to od ponad 10 lat baza Użytecznych Punktów (POI), codziennie aktualizowana poprzez dziesiątki tysięcy aktywnych użytkowników AutoMapy skupionych wokół portalu Miplo.pl. Wraz z najnowszą aktualizacją map gruntownie przebudowana została również baza Użytecznych Punktów (POI), a ich liczba osiągnęła poziom ponad 687 tysięcy. AutoMapa i Targeo.pl dysponują również największą w Polsce bazą adresów punktowych przypisanych do konkretnych budynków. Wraz z najnowszą aktualizacją ich liczba przekroczyła już 3,4 miliona.

Tradycyjnie już, aktualizacje AutoMapy dostępne są bezpłatnie dla wszystkich użytkowników posiadających ważną subskrypcję lub licencję czasową. Użytkownicy wersji Windows, mogą pobrać najnowsze mapy ze strony www.AutoMapa.pl. Osoby korzystające z AutoMapy na platformie iOS znajdą aktualizację wersji Polska i Europe w AppStore, natomiast użytkownicy AutoMapy dla systemu Android mogą pobrać najnowsze mapy bezpośrednio z programu wybierając zakładkę „Aktualizacja systemu”.

źródło:
AutoMapa

Kan

Autor |2013-12-17T09:47:55+01:0017 grudnia 2013 09:47|Kategorie: Inne, Nawigacje, Newsy|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. bocian 17 grudnia 2013 w 14:41 - Odpowiedz

    Na Targeo.pl jest już taki wysyp reklam, że zacznę szukać innej usługi.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile