Jesteś tutaj:-, Apple, Inne, Microsoft, Nawigacje, Newsy, Pozostałe, Promocje-Przedłuż sobie abonament NaviExpert

Przedłuż sobie abonament NaviExpert

Czy długość ma znaczenie? To odwieczny problem. Jedni twierdzą, że ma, pozostali mówią, że liczą się inne cechy. Tym, którzy uważają, że dłuższy jest lepszy, niż krótszy, NaviExpert daje możliwość przedłużenia abonamentu nawigacyjnego w zamian za jazdę z włączoną aplikacją.

NaviExpert wprowadza program „Przedłuż sobie”, którego celem jest nagradzanie najaktywniejszych użytkowników nawigacji. Zasady są proste – każda godzina jazdy z NaviExpert wraca do użytkownika w postaci dwóch dodatkowych godzin, które sumują się w ramach dodatkowego abonamentu „NaviExpert Extra”.

Jak sobie przedłużyć?

Aby wziąć udział w programie „Przedłuż sobie” należy posiadać najnowszą wersję aplikacji NaviExpert 8.3 wraz z aktywnym abonamentem nawigacyjnym – NaviExpert bezpłatny test 7 dni, NaviExpert 1 miesiąc, 1 rok lub 24 miesiące. By przystąpić do programu należy postępować zgodnie z instrukcją podaną na stronie www.naviexpert.pl/przedluzsobie.

To pierwsza edycja programu. Mogą w niej wziąć udział użytkownicy NaviExpert korzystający z aplikacji pobranej ze strony getne.pl dla systemu operacyjnego Android. W kolejnych edycjach program zostanie poszerzony o użytkowników pozostałych systemów operacyjnych.

Dłuższy lepszy

Użytkownicy biorący udział w programie będą klasyfikowani w Rankingu Najdłuższych. Osoby z najdłuższymi abonamentami NaviExpert Extra otrzymają atrakcyjne nagrody, m.in. smartfon Grand X In od ZTE, wyposażony w wydajny procesor Intel Atom, 4.3-calowy wyświetlacz oraz przydatne funkcje, takie jak DLNA, która pozwalać zmienić smartfona np. w pilota do telewizora. Do zdobycia będą również lodówki samochodowe, alkomaty, rejestratory samochodowe oraz licencje i gadżety samochodowe z logo NaviExpert.

O NaviExpert

NaviExpert to nawigacja na telefony komórkowe i tablety. Oferuje wszystkie funkcje standardowej nawigacji oraz szereg możliwości dostępnych wyłącznie online. Dzięki technologii Community Traffic pozwala na omijanie korków. W ramach swojej aplikacji NaviExpert wprowadził także ostrzeżenia CB, które przenoszą funkcjonalność powszechnie używanego CB radia do aplikacji mobilnej. Ponad 300 modeli znanych marek jest kompatybilnych z aplikacją NaviExpert. Współpracuje z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi (Android, iOS, Windows Phone, Windows Mobile, Bada, Symbian).

źródło:

Kan

Autor |2013-07-25T15:55:19+02:0025 lipca 2013 15:55|Kategorie: Android, Apple, Inne, Microsoft, Nawigacje, Newsy, Pozostałe, Promocje|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. sb 25 lipca 2013 w 15:05 - Odpowiedz

    Wycinek regulaminu, który brzmi „i wyraź zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez NaviExpert” skutecznie mnie odwiodło od tej promocji.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile