Jesteś tutaj:-, Apple, Inne, Nawigacje, Newsy-Aplikacja do nawigacji GPS na smartfony: DONT PANIC

Aplikacja do nawigacji GPS na smartfony: DONT PANIC

Mireo, we współpracy Emapa, wprowadził na polski rynek nową aplikację do nawigacji GPS – DON’T PANIC. Adresowany do polskiego użytkownika program to rozwiązanie typu turn-by-turn przeznaczone na smartfony wyposażone w system operacyjny iOS (iPhone) oraz popularnego Androida.

Do podstawowych zalet aplikacji należą: szybkość działania, przyjazny interfejs i dokładne mapy. Pod względem szybkości i precyzji wytyczania trasy DON’T PANIC dystansuje wszelkie aplikacje do nawigacji dostępne dotychczas na polskim rynku. Dzięki zaawansowanym algorytmom, jakie zostały wykorzystane do obliczania najkrótszej możliwej trasy, DON’T PANIC zmienia kompatybilnego z nią smartfona w niezwykle skuteczne narzędzie GPS, nawet stukrotnie szybsze od innych rozwiązań tego typu. Natychmiastowe wyniki wyszukiwania (także z cząstkowych adresów) oraz szybka i płynna praca z mapą – bez zacinania się czy opóźnień w generowaniu widoku mapy – uzupełniają obraz najszybszej nawigacji, z jaką polski użytkownik miał dotąd do czynienia.

Mapę Polski do aplikacji dostarczyła polska Spółka Emapa, co gwarantuje użytkownikom DON’T PANIC dostęp do aktualnych danych mapowych (z czerwca 2011 roku). Dokładne plany nawet niewielkich miejscowości, precyzyjne punkty adresowe, obrysy budynków, jak również bogata baza punktów POI sprawią, że każda podróż stanie się łatwa, wygodna i bezstresowa.

Ponadto, istotną zaletą aplikacji jest to, że każdy użytkownik może kupić tylko te mapy, które go interesują. Zakupu kolejnych dokonać można w każdej chwili w bardzo prosty sposób z poziomu aplikacji. Dzięki mapom offline, dostępnym na terenie danego kraju razem z aplikacją, posiadanie bezprzewodowego dostępu do sieci czy pokrywanie kosztów roamingu nie są konieczne.

DON’T PANIC to aplikacja dotykowa, całkowicie zintegrowana z ruchami palców, która umożliwia użytkownikom swobodne i wygodne przesuwanie, powiększanie i obracanie map. Przejrzysty i funkcjonalny interfejs użytkownika został zaprojektowany tak, aby uczynić pracę z nawigacją tak intuicyjną, jak to tylko możliwe.

Aplikacja w wersji dla użytkowników iPhone’ów jest dostępna w App store na stronie: http://itunes.apple.com/pl/app/mireo-dont-panic-poland/id441719762?mt=8.

Wersję obsługującą system Android można znaleźć natomiast w Android Market: https://market.android.com/details?id=hr.mireo.dp.

źródło: Emapa

Kan

Autor |2011-07-16T07:23:04+02:0016 lipca 2011 07:23|Kategorie: Android, Apple, Inne, Nawigacje, Newsy|Tagi: , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Tigertygrys 16 lipca 2011 w 08:59 - Odpowiedz

    Prezentacja http://www.youtube.com/watch?v=AbdTGSWOYng ktoś wie ile kosztuje?

  2. yellowfox 16 lipca 2011 w 15:27 - Odpowiedz

    Tyle co mapy, na Polskę chyba 14 albo 17 euro.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile