Jesteś tutaj:-, Inne, myPhone, Newsy, Reklama, Tablety-myPhone rozdaje audiobook – Najpiękniejsze baśnie świata w prezencie

myPhone rozdaje audiobook – Najpiękniejsze baśnie świata w prezencie

Zbliżają się Święta. Jak co roku, szukamy pomysłów na niebanalne prezenty. Okazuje się, że w tym roku wybór może być wyjątkowo prosty bowiem na rynku pojawił się wyjątkowy audiobook pt. „Najpiękniejsze baśnie świata”. Dzieła braci Grimm, czy Andersena czyta Jan Nowicki oraz znakomici aktorzy z Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Cały dochód ze sprzedaży audiobooka zostanie przekazany na wsparcie mieszkańców tej placówki. Partnerem audiobooka jest księgarnia internetowa Publio.pl, w której można zakupić to wyjątkowe wydawnictwo.


Słuchaj i pomagaj

Kupując jeden z klasycznych telefonów myPhone lub audiobook „Najpiękniejsze baśnie świata. Czytają Jan Nowicki oraz znakomici Aktorzy z Domu Artystów w Skolimowie” na Publio.pl, można teraz pomóc wspaniałym artystom oraz sprawić radość najbliższym.

myPhone – bo najważniejszy jest głos. Usłysz Skolimów

Nasza akcja na rzecz Skolimowa to również możliwość dla wielu wspaniałych artystów, aby raz jeszcze mogli zaprezentować swój wyjątkowy talent i wrażliwość szerokiej publiczności – mówi Mirosława Bartmańska, Dyrektor Marketingu mPTech, w portfolio której znajduje się marka myPhone. – Mieszkańcy tego magicznego miejsca są bohaterami baśni, której zakończenie może teraz dopisać każdy, kto przyłączy się do naszej kampanii – dodaje.

Odkryj wyjątkowe baśnie na nowo


Audiobook to ponad 150 minut obcowania z najpiękniejszymi bajkami świata, które poprzedza preambuła czytana przez Jana Nowickiego. Baśnie, które usłyszymy to:

  1. „Roszpunka” (Jacob i Wilhelm Grimm) – czyta Jan Nowicki

  2. „Śpiąca Królewna” (Artur Oppman) – czyta Danuta Gellert

  3. „Kot w Butach” (Artur Oppman) – czyta Józef Fryźlewicz

  4. „Brzydkie Kaczątko” (Hans Christian Andersen) – czyta Eugenia Herman

  5. „Śnieżka” (Jacob i Wilhelm Grimm) – czyta Halina Kowalska

  6. „Calineczka” (Hans Christian Andersen) – czyta Andrzej Szopa

  7. „O czterech muzykantach z Bremy” (Jacob i Wilhelm Grimm) – czyta Józef Fryźlewicz.

Aktor Andrzej Szopa, który wziął udział w nagraniu zwraca uwagę na istotne znaczenie przekazywania tradycji czytania bajek kolejnym pokoleniom. – Mam wnuczkę i po cichu liczę, że jeśli dostałaby wybór: współczesne bajki lub „Calineczka”, to wybrałaby tę drugą. Mnie urzekła historia tej kruszyny i bardzo bym chciał, aby trwała dalej. Ale przekazywanie bajek kolejnym pokoleniom wymaga zaangażowania przede wszystkim domu rodzinnego. Bo to, co dzieje się w domu, jest powielane potem w życiu.

Kupując audiobook włączasz się do akcji społecznej

Sięgając po audiobook „Najpiękniejsze baśnie świata” można odkryć wiele zalet płynących z czytania bajek. Tym razem, najważniejszą z nich jest wsparcie i pomoc dla artystów seniorów, którzy przed laty bawili i wzruszali nas swoim talentem. Są dwa sposoby, aby przyłączyć się do akcji i pozyskać to wydawnictwo. Każdy, kto w okresie od 11 grudnia 2017 r. do 31 marca 2018 r. zakupi telefon klasyczny marki myPhone, otrzyma specjalny kod uprawniający do pobrania audiobooka (w przypadku braku kodu należy napisać wiadomość e-mail na adres sklep@myphone.pl, dołączając czytelny skan lub zdjęcie dowodu zakupu (paragon lub faktura) oraz numer IMEI urządzenia). Audiobook można również zakupić w księgarni Publio.pl, a cały dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na potrzeby Domu Artystów w Skolimowie. Koszt jednego egzemplarza to tylko 9,90 zł, ale wartość dodana tego dzieła jest bezcenna.

Audiobook jest elementem kampanii „Bo najważniejszy jest głos. Usłysz Skolimów.” Zainicjowanej w październiku przez markę myPhone, która zdecydowała się wspierać tę placówkę przekazując co miesiąc środki finansowe na bieżącą działalność i realizację jej celów statutowych. Ponadto, artyści mieszkający w Skolimowie wystąpili u boku Jana Nowickiego w filmie społecznym promującym kampanię, który można zobaczyć na http://www.myphone.pl/klasycznie/.

Więcej na temat akcji myPhone:

źródło: mPTech

KanAutor |2017-12-20T15:03:33+02:0020 grudnia 2017 15:03|Kategorie: Gadżety, Inne, myPhone, Newsy, Reklama, Tablety|Tagi: , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. Yed 21 grudnia 2017 w 04:38 - Odpowiedz

  Fajna incjatywa

 2. kamila 21 grudnia 2017 w 12:29 - Odpowiedz

  Bardzo przyjemny, świąteczny prezent 🙂

 3. sally 22 grudnia 2017 w 14:41 - Odpowiedz

  Jak ktoś ma dzieci albo wnuki na pewno się przyda 🙂

 4. Stefek 22 grudnia 2017 w 18:18 - Odpowiedz

  Zgadzam się, bardzo fajny pomysł z tym audiobookiem 😀

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.