Jesteś tutaj:-, Gadżety, Motorola, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7-Motorola wystawia drużynę marzeń z moto mods

Motorola wystawia drużynę marzeń z moto mods

Motorola w 2016 roku wprowadziła na rynek kolekcję dodatków moto mods, które oferują użytkownikom smartfonów dodatkowe możliwości. Dzięki nim można zmienić telefon w urządzenie najbardziej potrzebne w danej chwili — do słuchania muzyki, oglądania filmów czy sterowania w grach.

Moto mods to prosty pomysł, który –  jak twierdzi Motorola –  rozwija się zgodnie z rzeczywistymi potrzebami klientów. Niedawno Motorola wprowadziła na rynek 5G moto mod, dzięki któremu urządzenia Motoroli uzyskały dostęp do sieci 5G.

 

Głośnik JBL SoundBoost 2 i drukarka Insta-Share Printer

 

Głośnik JBL SoundBoost 2 i drukarka Insta-Share Printer przydadzą sie podczas prezentacji na posiedzeniu zarządu, domowej imprezy czy wspólnej wycieczki. Odporny na zachlapania głośnik ma – jak zapewnia producent –  wysoką

jakość dźwięku. Wystarczy przyłączyć moduł do telefonu, by cieszyć się brzmieniem ulubionej muzyki. JBL SoundBoost może też pełnić rolę zestawu głośnomówiącego.

 

JBL SoundBoost MOtorola

 

Ponieważ mobilna fotografia jest coraz ważniejsza dla klientów, Motorola opracowała moto mod Hasselblad True Zoom, który dzięki specjalnym trybom fotografowania i scen umożliwia robienie profesjonalnych zdjęć. Szczegółowe zdjęcia z dowolnej odległości bez pogorszenia rozdzielczości lub jakości obrazu zapewnia 10-krotny zoom optyczny. To dodatek dla miłośników spontanicznej fotografii, a zdjęcia można drukować na bieżąco, korzystając ze wspomnianej drukarki Polaroid Insta-Share Printer. Drukarka umożliwia również drukowanie ulubionych fotografii z Facebooka, Instagrama i aplikacji Zdjęcia Google. Użytkownicy mogą wykazać się kreatywnością dostosowując zdjęcia za pomocą filtrów, ramek i tekstów. Co więcej, na papierze Polaroid Premium ZINK® Zero-Ink® pozwala drukować odporne na rozmazywanie zdjęcia w rozmiarze 2 x 3 cale (5,08 x 7,62 cm).

 

MotoZ3 Play Projector Moto Mod

 

Dla użytkowników, którzy lubią relacjonować wydarzenia Motorola stworzyła moto mod kamera 360, moduł pozwalający wykonywać szerokokątne zdjęcia 150° i nagrywać filmy 360° 4K z dźwiękiem 3D. Robienie ultraszerokokątnego selfie czy zdjęć grupowych jest bardzo proste. Kinomaniaków ucieszy oglądanie filmów na dowolnej płaskiej powierzchni. Gwarantuje to moto insta-share projector, który wyświetla obraz w wysokiej jakości do 70”.

 

MotoZ3 Play Przycisk graczy GamePad Moto Mod

 

Mobilni gracze docenią nowe możliwości, jakie zapewnia gamepad z fizycznymi przyciskami, dwoma joystickami, padem kierunkowym i przyciskami akcji. Wystarczy doczepić moto mod do telefonu, by wejść do gier w dowolnym miejscu – bez opóźnienia sieci bezprzewodowej ani problemów z parowaniem Bluetooth. Wbudowana w gamepad bateria o pojemności 1035 mAh umożliwia zabawę przez nawet 8 godzin bez doładowywania.

 

Power bank case MotoZ3 Play Battery Moto Mod

 

Moduły, jak i sam telefon potrzebuje energii. Ładowarka TurboPower to  rozwiązanie, które doda mocy, gdy bateria będzie jej potrzebować. Jednak co kiedy zabraknie zasilacza? Moduł pełniący funkcję powerbanku, czyli moto power pack może ją zastąpić i przedłużyć działanie baterii o nawet 16 godzin.

 

Więcej informacji o moto mods można uzyskać na oficjalnej stronie motorola.com1 komenarz

  1. Marcinex 26 października 2018 w 12:05 - Odpowiedz

    Przepraszam bardzo.. co ma temat artykułu do jego treści?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.