Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Top7, Wydarzenia-90-lecie Motoroli (#90yearsmotorola) – jak bardzo ta marka zmieniła branżę technologiczną

90-lecie Motoroli (#90yearsmotorola) – jak bardzo ta marka zmieniła branżę technologiczną

Równo 90 lat temu, w 1928 roku bracia Paul i Joseph Galvin nadali osobowość prawną spółce założycielskiej Motoroli — Galvin Manufacturing Corporation. Zatrudniała ona pięciu pracowników i miała tylko jeden produkt. Dziś świętujemy 90-lecie Motoroli (#90yearsmotorola) wiedząc, jak bardzo ta marka zmieniła branżę technologiczną.

 

90lat

90lat

 

Nasz pierwszy produkt został zaprojektowany w 1928 roku jako rozwiązanie problemu niedostatecznej żywotności baterii — jest to wyzwanie aktualne do dziś, ale stawiamy mu czoła, rozwijając innowacyjne technologie. „Eliminator baterii” firmy Galvin Manufacturing umożliwiał podłączanie odbiorników radiowych na baterie do domowych gniazd zasilania. Tymczasem nasz najnowszy produkt, 5G moto mod™, zaspokaja potrzeby związane z szybkością połączeń. Wierni firmowemu DNA, zawsze wsłuchujemy się w głos klientów i staramy się dostarczać im produkty o istotnych dla nich funkcjach.

 

Motorola zawsze koncentruje się na użytkownikach, o czym świadczy pierwszy przenośny radiotelefon FM z 1943 roku, łączność z Ziemią podczas pierwszego lądowania na Księżycu, wprowadzenie słynnego RAZR V3, który zmienił wzornictwo telefonów kierunkowych i był pierwszym urządzeniem stanowiącym też modny dodatek, a także technologia moto mod™, dzięki której telefon w mgnieniu oka zmienia się w boombox, błyskawiczną drukarkę do zdjęć, gamepad czy kamerę 360°. Opracowujemy produkty po to, by naszym klientom żyło się lepiej. Jako firma rozumiemy też, że podstawą naszych sukcesów są pracownicy. W historii naszej firmy zapisali się wieloletni, zaangażowali liderzy: od współzałożyciela, Paula Galvina, który kierował firmą przez 28 lat, po obecnego prezesa Sergio Buniaca, który rozpoczął pracę w Motoroli w 1996 roku w dziale marketingu i sprzedaży telefonów komórkowych.

 

Dziewięć dekad Motoroli obfitowało w sukcesy i okazje do świętowania. Zaczynaliśmy od samochodowych radioodbiorników, a obecnie produkujemy smartfony, ale zawsze pozostawaliśmy wierni naszym celom — przełamywaniu barier innowacyjności i oferowaniu użytkownikom najlepszych technologii w najprostszym formacie. Historię naszych osiągnięć, ciekawe fakty i quizy będziemy prezentować w ciągu kolejnych 90 dni na fb, instagram. Zapraszamy do świętowania #90yearsmotorola wraz z nami i obiecujemy, że najlepsze jest jeszcze przed nami.

 

 

O firmie Motorola

Autor |2018-09-25T17:30:38+02:0025 września 2018 17:30|Kategorie: Motorola, Newsy, Rynek, Top7, Wydarzenia|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.