Jesteś tutaj:-, Microsoft, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Nowa generacja gamingu – Xbox Series S i Xbox Series X z premierą 10 listopada

Nowa generacja gamingu – Xbox Series S i Xbox Series X z premierą 10 listopada

Dzisiaj Xbox zapowiedział premierę konsol nowej generacji na 10 listopada. Marka zaprezentowała również efekty współpracy z Electronic Arts, wprowadzając najlepsze tytuły EA do Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass na PC.

Xbox Series X S cena 1x1

 

Niezależnie, czy gracze poszukują najwyższej klasy konsoli lub wybierają nowa generację gier na mniejszym, w pełni cyfrowym urządzeniu za niższa cenę, dziś mogą dokonać wyboru w jaki sposób poznają nową generację gamingu. Szczegółowe informacje na ten temat obejmują:

  • Zarówno Xbox Series X – najszybsza i najpotężniejsza konsola – oraz Xbox Series S, w pełni cyfrowe rozwiązanie, zapewniające prędkość i wydajność następnej generacji zamknięte w najmniejszym Xboxie w historii, ujrzy światło dzienne już 10 listopada br. Z kolei pre-order na obie konsole ruszy 22 wrzenia.

 

 

  • Xbox Series S dostępny będzie w cenie 1 349 zł, za Xbox Series X 2 249 zł
  • Użytkownicy Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass na PC otrzymaj± bez dodatkowych kosztów dostęp do usługi EA Play już tej jesieni. Oznacza to, że członkowie Ultimate będą mogli cieszyć się ofert± EA Play na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S oraz na urządzeniach z Windows 10. Jak mówi Mike Blank, SVP, EA Strategic Growth:

 

– Zapewnienie EA Play członkom Xbox Game Pass przyczynia się do realizacji naszej wizji łączenia graczy z tytułami, które kochają gdziekolwiek chcą grać. Po 5 latach świadczenia usług subskrypcji dla społeczności Xbox, jesteśmy podekscytowani, że możemy ułatwić im wspólne korzystanie z obu członkostw.

 

Program Xbox All Access już tej jesieni obejmie 12 rynków. Dzięki niemy użytkownicy mogą wybrać Xboxa odpowiadającego ich potrzebom oraz 24 miesięczne członkostwo Xbox Game Pass Ultimate (dostęp do przeszło 100 gier trybu online multiplayer za pośrednictwem Xbox Live Gold).W Polsce Xbox All Access wystartuje najpierw w ramach zestawów z konsol± Xbox One S w cenie 99 zł miesięcznie. Więcej informacji odnośnie setów z 9 generacja konsol będziemy mogli podać już wkrótce.

 Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.