Jesteś tutaj:-, Inne, Microsoft, Newsy, Top7-Microsoft połączył Word, Excel i PowerPoint w jedną aplikację na smartfony

Microsoft połączył Word, Excel i PowerPoint w jedną aplikację na smartfony

Firma połączyła cały podstawowy zestaw programów biurowych w jedną aplikację – do dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji. Ale na razie uniwersalna aplikacja Office jest dostępna tylko dla smartfonów z systemem Android.

 

Wcześniej, aby pracować z różnymi dokumentami, trzeba było zainstalować wiele aplikacji z pakietu Microsoft Office. A teraz jeden program zawiera pliki z Word, Excel, PowerPoint wraz z przechowywaniem w chmurze OneDrive. Również w aplikację jest wbudowana funkcja Office Lens do skanowania dokumentów za pomocą aparatu w smartfonie.

 

Za pomocą uniwersalnego pakietu Microsoft Office na smartfonie można tworzyć i edytować dokumenty przechowywane w pamięci smartfona lub w chmurze. Nadal istnieje możliwość zeskanowania dowolnego dokumentu i przetłumaczenia go na formę elektroniczną.

Uniwersalny pakiet Microsoft Office jest już gotowy na Androida, a aplikacja na iOS jest w fazie beta.Autor |2020-02-20T10:00:10+02:0020 lutego 2020 10:00|Kategorie: Aplikacje, Inne, Microsoft, Newsy, Top7|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.