Jesteś tutaj:-, Newsy, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Top7, Wydarzenia-Firmy AMD i Microsoft przedstawiają nowy 15-calowy model smukłego i lekkiego Microsoft® Surface® Laptop 3

Firmy AMD i Microsoft przedstawiają nowy 15-calowy model smukłego i lekkiego Microsoft® Surface® Laptop 3

Dzisiaj firmy AMD i Microsoft przedstawiły pierwszy 15-calowy Microsoft Surface Laptop napędzany przez nowy procesor AMD Ryzen™ Microsoft Surface Edition. Ten laptop to efekt wieloletniego programu współpracy inżynierskiej pomiędzy AMD i Microsoft w dziedzinie architektur platform oraz aplikacji, dzięki czemu jest to idealny balans pomiędzy wydajnością, czasem pracy na baterii oraz lekką i smukłą konstrukcją.

Połączenie światowej klasy wydajności obliczeniowej i graficznej z w pełni zoptymalizowanym, przeprojektowanym oprogramowaniem systemowym, w tym z technologią AMD Radeon FreeSync™, pozwoliło Microsoft® Surface® Laptop 3 stać się znakomitym rozwiązaniem dla kreatywnych profesjonalistów, studentów, graczy i użytkowników biznesowych, którzy docenią jego duży ekran i przenośność. Specjalnie zaprojektowany procesor AMD Ryzen Microsoft Surface Edition i zoptymalizowana warstwa programowa w tym produkcie to także rezultat wieloletniej współpracy pomiędzy AMD i Microsoft, która zaczęta ponad dekadę temu przy okazji konsoli Microsoft Xbox obecnie rozpościera się nawet na usługi Azure, srzęt Surface aż po nadchodzące xCloud i Project Scarlett.

Microsoft Surface Laptop 3 AMD Ryzen Mobile 3

 

Wraz z procesorami AMD Ryzen Microsoft Surface Edition firma AMD wprowadza na rynek najmocniejszy mobilny procesor dla ultrasmukłych laptopów, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.” — powiedział Rick Bergman, wiceprezes wykonawczy działu Computing and Graphics w AMD. — „Napędzany technologią AMD Microsoft® Surface® Laptop 3 to kunszt inżynierii, jaką tylko AMD mogło zapewnić światu, ponieważ połączono 15-calowego laptopa ze specjalnie przygotowanym 15-watowym procesorem tworząc urządzenie, które ma w sobie całą moc i możliwości wizualne dużego ekranu w ultrasmukłej , 3,4-funtowej formie. Jako firma szeroko rozpoznawalna w związku z oferowaniem światowej klasy procesorów i układów graficznych, AMD jest bardzo miło współpracować z Microsoft i kontynuować działania na rzecz wspólnego wprowadzania innowacji na rynek.

 

 

Gdy szukaliśmy właściwego procesora dla całkiem nowego Microsoft® Surface® Laptop 3 chcieliśmy mieć najlepszy układ graficzny dostępny w procesorze. AMD od razu przyszło nam do głowy biorąc pod uwagę, że mamy długą historię sukcesów związanych z zapewnianiem światowej klasy mocy graficznej konsoli Xbox” — powiedział Pavan Davuluri, wybitny inżynier Microsoft Corporation z Microsoft Devices Group. — „W ramach naszego długofalowego partnerstwa z AMD, które potwierdza nasz potencjał na czele branży, wprowadzamy zaawansowane możliwości i innowacyjność do Microsoft® Surface® Laptop 3.Autor |2019-10-03T17:23:19+02:003 października 2019 17:23|Kategorie: Microsoft, Newsy, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.