Jesteś tutaj:-, Inne, Microsoft, Newsy-Fujitsu ScanSnap S1300i: cyfrowe kopie dokumentów na tablecie lub smartfonie

Fujitsu ScanSnap S1300i: cyfrowe kopie dokumentów na tablecie lub smartfonie

Bilety lotnicze, rezerwacje hotelowe, vouchery turystyczne – to formalności, które czekają na nas przed każdymi wakacjami. Gdzie bezpiecznie przechowywać ważne dokumenty? Jak zaprowadzić porządek w tym papierowym chaosie? I jak upewnić się, że nie stracimy tych dokumentów na zatłoczonym lotnisku lub dworcu? Takie pytania mogą nas mocno stresować, gdy wyruszamy w podróż. Teraz istnieje rozwiązanie: Fujitsu ScanSnap S1300i i cyfrowe kopie dokumentów na tablecie lub smartfonie.

Fujitsu ScanSnap S1300i
Fujitsu ScanSnap S1300i

Dzięki skanerowi Fujitsu ScanSnap paszport, bilety lotnicze, wizy, dokumenty ubezpieczeniowe i inne mogą zostać zeskanowane do smartfona w domu, przed podróżą. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, a urządzenie zdigitalizuje wszystkie dokumenty, które od tej pory będą łatwo dostępne w każdej chwili i chronione przed kradzieżą. Dla dodatkowego zabezpieczenia warto je również przechowywać w chmurze. Wówczas zeskanowane dokumenty zawsze będą pod ręką, a przezorne skopiowanie ich do postaci cyfrowej może zaoszczędzić dużo czasu i kłopotów podczas podróży.

Gdy wybieramy się na wakacje nie chcemy martwić się ryzykiem utraty ważnych dokumentów. Dzięki zeskanowaniu dokumentów przed podróżą przy użyciu jednego z łatwych w obsłudze skanerów ScanSnap, zawsze mamy dostęp do cyfrowych kopii zapasowych” — powiedział Klaus Schulz, Manager Product Marketing, PFU Imaging Solutions Europe Ltd.. „Fujitsu ScanSnap S1300i ma rozmiar porównywalny do połowy kartki A4 i jest bardzo łatwy w użyciu. Jednym naciśnięciem przycisku można skanować dwustronnie wiele dokumentów, zarówno będąc przy biurku, jak i w drodze”.

źródło: PFU Limited

KanAutor |2014-08-07T08:13:19+02:007 sierpnia 2014 08:13|Kategorie: Gadżety, Inne, Microsoft, Newsy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.