Jesteś tutaj:-, Microsoft, Newsy, Rynek-Piloty i anteny One For All w NTT System

Piloty i anteny One For All w NTT System

W lipcu oferta NTT System powiększyła się o sprzęt firmy Uniwersal Electronics Inc (UEI)– producenta m.in. pilotów, anten, wzmacniaczy sygnału, komponentów audio i wideo oraz akcesoriów do czyszczenia marki One For All. NTT System skupi się na pierwszych dwóch typach sprzętu – wybranych modelach pilotów i anten dostępnych dla partnerów dystrybutora oraz w wybranych sieciach detalicznych.

Z obszernej oferty obejmującej 14 pilotów i 23 anteny wybraliśmy na początek 12 pilotów oraz 5 anten marki One For All – mówi Aneta Biel, kierownik działu Akcesoria i Sieci w NTT System. – Z czasem wprowadzimy do sprzedaży kolejne modele oraz inne sprzęty producenta, jak np. uchwyty do telewizorów. Piloty cieszą się dużym zainteresowaniem. Klienci kupują nowe urządzenie nie tylko, gdy zawiedzie ich aktualnie posiadany pilot, ale też gdy chcą jednym urządzeniem zastąpić kilka.


W NTT System są już dostępne piloty uniwersalne, obsługujące od jednego do ośmiu urządzeń, w cenach detalicznych od 29 do 100 zł oraz pięć anten – cztery wewnętrzne ze wzmacniaczem oraz jedną zewnętrzną o zasięgu do 45 km. Ceny anten wynoszą od 30 do 120 zł.

URC 7140
URC 7140

Aneta Biel spodziewa się największego popytu na najtańsze modele pilotów oraz takie, które mają bardzo dobry stosunek ceny do funkcjonalności. Przykładem jest pilot URC 7140 w cenie detalicznej 60 zł, który może obsługiwać do czterech urządzeń, czyli tyle, ile zwykle znajduje się w domu: dekoder, telewizor, DVD, wieża.

źródło: NTT System

Kan

Autor |2014-07-19T08:14:38+02:0019 lipca 2014 08:14|Kategorie: Gadżety, Microsoft, Newsy, Rynek|Tagi: , , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. genia 19 lipca 2014 w 11:57 - Odpowiedz

    Co sądzicie o tych antenach? Miał ktoś z Was z nimi do czynienia?, warto je kupować?

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile