Jesteś tutaj:-, Inne, Microsoft, Newsy-Przegląd popularnych wersji serwisów internetowych na Windows Phone

Przegląd popularnych wersji serwisów internetowych na Windows Phone

W 2013 zamierzacie być zawsze na czasie, tak by nie przegapić niczego ważnego? Jeśli posiadacie Windows Phone możecie na bieżąco śledzić newsy z całego świata, niezależnie czy szukacie informacji o ważnych wydarzeniach politycznych, nowinkach technologicznych czy plotkach związanych z życiem gwiazd. Bezpłatne aplikacje najpopularniejszych polskich serwisów internetowych czekają na wszystkich, którzy zawsze i wszędzie chcą być dobrze poinformowani.

Dla ciekawych świata…

NY Times to mobilna wersja prestiżowego dziennika The New York Times. Aplikacja daje bezpłatny dostęp do najbardziej istotnych informacji, w tym również w formie video. Aplikacja umożliwia też dokonanie subskrypcji, która gwarantuje dostęp do dodatkowych sekcji, blogów oraz innych materiałów. NY Times jest doskonale przystosowany do Windows Phone – najważniejsze artykuły można przypinać do ekranu głównego jako oddzielne kafelki. Ponadto z aplikacji można korzystać w chmurze i jeżeli ktoś nie zdąży przeczytać wybranego artykułu na telefonie może go dokończyć na innym urządzeniu – w ten sposób zyskujemy 100% pewności, że nie umknie nam żadna z najważniejszych informacji.

Gazeta.pl News to mobilna wersja jednego z najpopularniejszych portali internetowych w Polsce – Gazeta.pl. Aplikacja podobnie jak portal zapewnia dostęp do wielu informacji z kraju i ze świata, z podziałem na wybrane kategorie tematyczne. Wybór artykułów jest ciągle aktualizowany. Ponadto aplikacja gwarantuje dostęp do tytułów powiązanych z serwisem Gazeta.pl, takich jak popularny bezpłatny dziennik miejski emetro oraz Duży Format – prestiżowe wydawnictwo, oferujące ciekawe artykuły, wywiady oraz felietony.

Info WP.PL to z kolei mobilna wersja równie popularnego serwisu – Wp.pl. Aplikacja zadowoli każdego, kto poszukuje aktualnych i najważniejszych wiadomości, podanych w atrakcyjnej i przystępnej formie. Informacje można czytać w ramach trzech kategorii: Wiadomości, Sport oraz Finanse. Wszystkie artykuły opatrzone są ciekawymi zdjęciami oraz filmami video. Ponadto każdy użytkownik oprócz wiadomości może sprawdzić aktualną prognozę pogody lub kursy walut.

Onet News to następny z najpopularniejszych polskich serwisów internetowych posiadający swoją wersje dla użytkowników smartfonów z Windows Phone. Aplikacja oferuje najbardziej aktualne informacje w takich kategoriach jak Wiadomości, Biznes, Sport, Rozrywka. Wszystko to jest dostępne w formie interesujących artykułów, zdjęć oraz filmów video. Dodatkowo aplikacja umożliwia sprawdzenie pogody, notowań giełdowych, horoskopu, a także repertuaru kin i program TV.

Informacje to aplikacja, która w jednym miejscu zbiera najświeższe newsy z najważniejszych polskich serwisów internetowych. Gwarantuje ona dostęp do informacji z takich serwisów jak: Gazeta.pl, Onet.pl, Wp.pl, Tokfm.pl, Rmf24.pl, Natemat.pl oraz Fakt.pl. Dla większej wygody użytkowników wszystkie artykuły są pogrupowane w kategorie: Wydarzenia, Biznes, Sport oraz Technologia. Pobierając tę aplikację masz pewność, że nie ominie Cię żadna kluczowa informacja.

Weave News Reader przyda się za to każdemu, kto poszukuje więcej wiadomości z zagranicy, a nie tylko z kraju. Weave News Reader jest czytnikiem RSS, który umożliwia przeglądanie informacji z wybranych przez użytkownika stron internetowych oraz blogów z całego świata. Czytnik umożliwia wybór spośród wielu kategorii (m.in. technologie, wydarzenia, gry) oraz daje szansę dowolnej personalizacji – od rozmiarów czcionek, przez kolory tytułów oraz możliwość czytania w trybie nocnym. Ponadto artykuły mogą być czytane przez aplikację wybranym przez użytkownika głosem.

… oraz dla ciekawskich

Pudelek to dobrze znany wielu osobom serwis poświęcony ciekawostkom z życia gwiazd i show businessu. Jest też dostępny w wersji mobilnej na telefony z Windows Phone. Aplikacja codziennie publikuje interesujące plotki, wiadomości, fotografie, sesje zdjęciowe oraz premiery teledysków najważniejszych polskich i zagranicznych gwiazd. Wszystkie materiały są oczywiście opatrzone wyjątkowymi komentarzami redakcji Pudelek.pl, z których serwis znany jest już milionom Polaków.

Vogue to znany magazyn modowy na świecie. Niestety nie ma jego polskiej wersji, ale jest za to aplikacja na telefony z Windows Phone. Pobierając ją użytkownik otrzymuje dostęp do najnowszych informacji ze świata mody – w tym wiadomości zza kulis, wywiady z największymi gwiazdami oraz zdjęcia z najbardziej stylowych imprez. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana mody.

Spider’s Web to aplikacja, która zadowoli najbardziej wymagających entuzjastów nowych technologii i ekscytujących gadżetów. Jest to mobilna wersja popularnego serwisu blogowego poświęconego technologiom. Aplikacja oferuje dostęp do wszystkich 8 blogów, które składają się na cały serwis. Każdy z blogerów specjalizuje się w innych tematach i wyróżnia się indywidualnym stylem, popartym bogatym doświadczeniem prasowym. Tutaj wszyscy zainteresowani znajdą eksperckie analizy i opinie na temat zaawansowanych nowinek technologicznych.

źródło: Microsoft

KanAutor |2013-01-14T10:43:40+01:0014 stycznia 2013 10:43|Kategorie: Aplikacje, Inne, Microsoft, Newsy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.