Jesteś tutaj:-, LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia, Zdrowie-LG w najnowszej kampanii #CareFor zachęca do podejmowania małych kroków w kierunku proekologicznego stylu życia

LG w najnowszej kampanii #CareFor zachęca do podejmowania małych kroków w kierunku proekologicznego stylu życia

LG uświadamia, że nawet drobne działania mogą mieć korzystny wpływ na naszą planetę i przyczyniać się do budowy lepszego jutra dla wszystkich

Firma LG Electronics (LG) rozpoczęła nową kampanię, która propaguje świadomy tryb życia. Zachęca konsumentów do codziennego podejmowania małych kroków na rzecz lepszej przyszłości. Celem proekologicznej akcji jest zwiększanie świadomości społecznej w kwestii globalnego ocieplenia i zmian klimatycznych, a także rozpowszechnianie przydatnych wskazówek, jak zmniejszyć emisję dwutlenku węgla dzięki zaawansowanym klimatyzatorom domowym marki LG.

Jedną z wielu inicjatyw LG w sferze ekologicznej, społecznej i związanej z ładem korporacyjnym („ESG”) jest seria kampanii #CareFor. Koncentruje się ona głównie na wdrażaniu zasad zrównoważonego rozwoju w codziennym życiu. Firma LG zachęca konsumentów, by za pomocą urządzeń marki tworzyli bardziej wydajne i zdrowsze środowisko domowe.

Akcja #CareForWhereYouLive ma zachęcić do działań służących rozwiązaniu problemu globalnego ocieplenia. Chodzi o wprowadzanie drobnych zmian, które mogą wpływać na zmniejszenie śladu węglowego i energetycznego gospodarstw domowych. Częścią najnowszej odsłony tej kampanii jest też prezentacja zaawansowanych technologii zastosowanych w klimatyzatorach domowych LG po to, by wspierać konsumentów w wysiłkach na rzecz bardziej zrównoważonego trybu życia.

W ramach #CareForWhereYouLive ukazał się film o pozytywnym przekazie. Udowadnia on, że prosta czynność – na przykład podniesienie oczekiwanej temperatury w klimatyzacji o jeden stopień – wywołuje „efekt motyla”, który korzystnie wpływa na życie wielu ludzi. Jak widać, nawet pozornie mało istotne działania mogą mieć ogromne znaczenie w walce z kryzysem klimatycznym.

 

 

Na stronie internetowej kampanii znajdziemy również porady ekspertów LG, jak ograniczyć emisję dwutlenku węgla we własnym domu. Można wziąć udział w interaktywnych quizach o oszczędzaniu energii oraz przejrzeć najnowszą ofertę ekologicznych klimatyzatorów.

Zwiększenie temperatury klimatyzacji do 24-26 stopni Celsjusza może przynieść naszej planecie korzyści bez uszczerbku dla komfortu domowników. Klimatyzatory domowe LG zaprojektowano z myślą o wygodzie i zrównoważonym rozwoju. Zużywają one nawet do 70 procent mniej energii1 i zapewniają szybsze chłodzenie niż modele konwencjonalne dzięki wyjątkowej sprężarce inwerterowej DUAL Inverter Compressor™. Najnowsze urządzenia marki LG zapewniają przepływ czystego i świeżego powietrza za sprawą wielostopniowego systemu AirCare Complete System™. Utrzymuje on jednostkę wewnętrzną w optymalnej czystości, aby użytkownicy mogli cieszyć się w domu czystym powietrzem.

 

image processing20220622 841376 1wv949o

image processing20220622 841378 grpbb5

 

LG zamierza konsekwentnie wykorzystywać swoje zaawansowane technologie do opracowywania urządzeń gospodarstwa domowego, które przynoszą coraz więcej profitów nie tylko konsumentom, ale i naszej planecie. Mamy nadzieję, że nasze kampanie #CareFor będą angażować ludzi i zachęcać ich do łączenia się w globalną społeczność, aby budować lepsze jutro – podkreślił Lyu Jae-cheol, prezes LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company.

 

Więcej o kampanii #CareForWhereYouLive można dowiedzieć się tutajAutor |2022-06-22T11:56:05+01:0022 czerwca 2022 12:00|Kategorie: Bez kategorii, LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia, Zdrowie|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.