Jesteś tutaj:-, Inne, LG, Newsy, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt-LG zapowiada wprowadzenie usługi streamingu gier w chmurze NVIDIA GeForce NOW na Smart TV z systemem webOS

LG zapowiada wprowadzenie usługi streamingu gier w chmurze NVIDIA GeForce NOW na Smart TV z systemem webOS

Niesamowite wrażenia z gier dzięki aplikacji GeForce NOW dostępnej po raz pierwszy na Smart TV

Spółka LG Electronics ogłosiła współpracę z firmą NVIDIA, w ramach której stanie się pierwszym producentem telewizorów, który opracował aplikację na Smart TV, umożliwiającą korzystanie z wiodącej usługi streamingu gier w chmurze GeForce NOW na telewizorach LG z systemem webOS. Telewizory LG OLED, w rozmiarach od 48 do nawet 88 cali, oferujące realistyczną jakość obrazu i wysokie częstotliwości odświeżania, doskonale pasują do usługi GeForce NOW. Obecnie jest ona dostępna na NVIDIA SHIELD, komputerach z systemem Windows, urządzeniach z systemem macOS, Chrome OS, Android i urządzeniach iPhone i iPad z przeglądarką Safari. Usługa GeForce NOW pozwala graczom rozpocząć grę na telewizorach LG i kontynuować ją na prawie każdym posiadanym urządzeniu.

Aplikacja będzie dostępna w wersji beta od tego tygodnia w sklepie LG Content Store w wybranych modelach telewizorów LG 4K OLED, QNED Mini LED i NanoCell 2021 na 80 rynkach. Aplikacja umożliwi posiadaczom kompatybilnych telewizorów LG na natychmiastowe korzystanie z biblioteki ponad 35 darmowych gier, wymagających jedynie kompatybilnego kontrolera, bez dodatkowego sprzętu.

image processing20211118 1397269 16l1ebq

Wśród gier znajdują się hity, takie jak Rocket League i Destiny 2, a także tytuły takie, jak Strażnicy Galaktyki Marvela i Crysis Remastered Trilogy , wszystkie strumieniowane w maksymalnej rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę. Aby podnieść poziom responsywności rozgrywek i cieszyć się wysokiej jakości grafiką gracze z dostępem do usługi GeForce NOW w wersji Priority uzyskują dostęp do najbardziej zaawansowanej platformy do ray-tracingu i technologii sztucznej inteligencji, w strumieniowym przesyłaniu z serwerów NVIDIA RTX w centrach danych na całym świecie.

Połączenie usługi GeForce NOW i telewizora LG OLED zapewni wciągającą rozgrywkę w najlepszym wydaniu. Samoświecące piksele telewizora LG OLED zapewniają najżywszą jakość kolorów i głęboką czerń, dzięki czemu środowisko i postacie w grach są jeszcze bardziej realistyczne. Telewizory LG zapewniają również ultraszybki czas reakcji wynoszący 1 milisekundę i bardzo niskie opóźnienie sygnału wejściowego, co zapewnia płynniejszy obraz, lepszą kontrolę i kluczową przewagę nad konkurencją.

 

Klienci LG oczekują najlepszych gier na dużym ekranie. Partnerstwo z marką NVIDIA w celu udostępnienia usługi GeForce NOW właścicielom telewizorów LG jest oznaką naszego zaangażowania w dostarczanie najlepszych wrażeń z gier na telewizorach LG z systemem webOS. – Lee Sang-woo, starszy wiceprezes ds. korporacyjnej strategii biznesowej w firmie LG Electronics Home EntertainmentAutor |2021-11-19T12:29:35+01:0019 listopada 2021 15:00|Kategorie: Gry, Inne, LG, Newsy, Pozostałe, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.