Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-LG wprowadza nowe lodówki InstaView – komfort użytkowania na najwyższym poziomie

LG wprowadza nowe lodówki InstaView – komfort użytkowania na najwyższym poziomie

Firma LG Electronics (LG) wprowadza na rynek nowe lodówki InstaView™ Door-in-Door™. Modele z najnowszej serii wyróżniają się eleganckim designem, ulepszonym systemem InstaView™ Door-in-Door™ oraz sprawdzonymi rozwiązaniami LG, które zapewniają maksymalną świeżość żywności i wygodę użytkowania. Na polskim rynku produkty będą dostępne jeszcze w tym roku.

 

Elegancki design i unowocześniona konstrukcja

Lodówki LG z panelem InstaView Door-in-Door zostały wprowadzone na rynek w 2015 roku i od tego momentu są nieustannie ulepszane. Najnowsze modele wykonane ze stali nierdzewnej wyróżniają się minimalistycznym wzornictwem. Dzięki stylowym czarnym ramkom panelu InstaView Door-in-Door, które nawiązują do obramowań zdobiących nowe piekarniki i kuchenki mikrofalowe LG, lodówki harmonizują z innymi urządzeniami w kuchni, pomagając stworzyć eleganckie, spójne wnętrze.

 

image processing20210809 23711 bcu3oy

 

Panel z przyciemnianego szkła rozciąga się na całą górną połowę prawych drzwi. Samo okno InstaView również zostało powiększone, aby użytkownicy mogli zobaczyć więcej przechowywanych w lodówce produktów, bez konieczności otwierania drzwi. Panel LG InstaView pozwala oświetlić wnętrze lodówki za pomocą dwóch szybkich stuknięć w przezroczystą szybę drzwi, a technologia Door-in-Door ogranicza straty zimnego powietrza, zapewniając wygodną przestrzeń do przechowywania najczęściej używanych produktów.

image processing20210809 23711 b7ejqi

Kontynuacją minimalistycznej, nowoczesnej stylistyki InstaView z linii na rok 2021 jest wzornictwo UltraSleek Door™. Obejmuje ono ukryte, ale łatwo dostępne uchwyty, oraz nowy dozownik wody, zintegrowany z dźwignią dozownika i wyposażony w pierścień świetlny, emitujący delikatną poświatę. Aby ułatwić korzystanie z LG InstaView, panele wyświetlaczy zastosowane w nowych modelach są zgodne z amerykańską ustawą o osobach z niepełnosprawnościami – Americans with Disability Act (ADA).

image processing20210809 25163 171rh22

Świeższa woda i żywność w trosce o zdrowy styl życia

Chcąc sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu konsumentów na rozwiązania sprzyjające higienie i zdrowiu oraz zwiększyć wygodę użytkowania, nowe lodówki InstaView wykorzystują technologię UVnano™ firmy LG. Przy użyciu światła ultrafioletowego chroni ona kran dystrybutora wody przed potencjalnie szkodliwymi zarazkami – bez konieczności jakiejkolwiek ingerencji użytkownika. Funkcja UVnano, wprowadzona po raz pierwszy w 2017 roku w wybranych produktach LG klasy premium, działa automatycznie raz na godzinę, aby usunąć do 99,99 procent bakterii z kranu dozownika. Aby zapewnić dodatkowy komfort, funkcję UVnano można aktywować w dowolnym momencie za pomocą szybkiego naciśnięcia przycisku, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się świeżo przefiltrowaną wodą z higienicznie czystego kranu dystrybutora, kiedy tylko tego potrzebują.

 

image processing20210809 23711 1lonu9t

 

Podstawową funkcją każdej lodówki jest utrzymanie świeżości żywności na dłużej. Dzięki technologiom LINEARCooling™ i DoorCooling+™ modele LG InstaView doskonale sobie z tym radzą, zachowując świeżość i soczystość produktów spożywczych nawet przez siedem dni. LINEARCooling minimalizuje wahania temperatury, które są główną przyczyną psucia się żywności, a DoorCooling+ chłodzi komorę drzwi lodówki poprzez rozprowadzanie silnego strumienia powietrza ze strategicznie umieszczonego otworu wentylacyjnego.

Większa elegancja i wygoda dzięki systemowi Craft Ice i inteligentnym funkcjom

System LG Craft Ice™, który zadebiutował w 2018 roku w linii lodówek LG InstaView French-Door, jest teraz dostępny w nowych modelach Side-by-Side InstaView. LG Craft Ice wytwarza 50-milimetrowe, wolno topniejące kule lodu, które nie tylko wyglądają atrakcyjnie, ale przede wszystkim pozwalają zachować oryginalny smak napojów na dłużej.

 

image processing20210809 28806 ikbyra

 

Dla jeszcze większego komfortu, aplikacja LG ThinQ™ umożliwia użytkownikom monitorowanie i sterowanie lodówką InstaView, sprawdzanie zużycia energii, otrzymywanie powiadomień o pozostawionych otwartych drzwiach, a nawet regulację jasności oświetlenia wnętrza w zależności od pory dnia. ThinQ firmy LG obsługuje również Asystenta Google, który umożliwia łatwe sterowanie głosowe, i zawiera Smart Learner – funkcję, która może uczyć się na podstawie wzorców użytkowania lodówki, aby zoptymalizować wydajność chłodzenia i efektywność energetyczną.

image processing20210809 25163 8t3ca0

Nasza nowa linia InstaView odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na lodówki oferujące przemyślany design, większą wygodę oraz funkcje związane z zachowaniem higieny i zdrowia, które pomagają chronić konsumentów oraz ich bliskich. Energooszczędne i skuteczne w przedłużaniu świeżości żywności lodówki InstaView firmy LG są gotowe przenieść życie w kuchni na zupełnie nowy poziom – powiedział Lyu Jae-cheol, prezes LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company.

Autor |2021-08-11T11:08:55+02:0011 sierpnia 2021 12:00|Kategorie: LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile