Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt-LG HVAC Virtual Experience – wirtualny showroom najnowszych rozwiązań firmy

LG HVAC Virtual Experience – wirtualny showroom najnowszych rozwiązań firmy

Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii wirtualny showroom pozwala odwiedzającym zapoznać się z szeroką ofertą rozwiązań LG HVAC dla budynków mieszkalnych i komercyjnych.

LG Electronics (LG) prezentuje LG HVAC Virtual Experience: nowy interaktywny salon wystawowy online, dzięki któremu odwiedzający mogą w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca poznać bogatą ofertę najwyższej klasy urządzeń HVAC (heating, ventilation, air-conditioning). Platforma daje klientom możliwość komfortowego przeglądania najnowszych rozwiązań firmy zaprezentowanych w wirtualnych przestrzeniach: domowych oraz komercyjnych. Stanowi także źródło informacji o tym, jak urządzenia LG HVAC mogą zwiększać komfort i poprawiać jakość powietrza w pomieszczeniach oraz jak wygląda ich obsługa.

W LG HVAC Virtual Experience odwiedzający mogą wybrać jedną z kilku kategorii indywidualnych i biznesowych: mieszkanie, dom jednorodzinny, biuro, biurowiec, przestrzeń handlowa i hotel. Klienci mogą swobodnie przemieszczać się po wybranym środowisku 3D za pomocą myszy komputerowej lub ekranu dotykowego, korzystając z intuicyjnego menu, aby uzyskać dodatkowe informacje, takie jak dane techniczne, funkcje, filmy o produktach i studia przypadków dla każdego modelu. Nowa wirtualna platforma LG, łatwa w obsłudze i nawigacji, jest doskonałym narzędziem dla klientów, ekspertów i partnerów, którzy chcą tworzyć zdrowsze i bardziej komfortowe przestrzenie wewnętrzne.

 

image processing20210707 11183 1kib5vd

 

Ponadto wirtualny showroom pozwala odwiedzającym zajrzeć za kulisy, aby poznać szczegóły i technologie urządzeń LG. Po naciśnięciu ekranowych przycisków Airflow (przepływ powietrza) i Piping (instalacje) odwiedzający mogą dowiedzieć się, jak powietrze przemieszcza się w klimatyzatorze lub oczyszczaczu powietrza oraz jak wygląda przepływ wody i czynnika chłodniczego w urządzeniach. Można również wirtualnie przełączać tryby pracy klimatyzatora i obserwować, jak zmienia się przepływ powietrza w poszczególnych modelach. Oprócz rozwiązań technologicznych, w wirtualnym showroomie można także obejrzeć projekty wszystkich produktów i przekonać się, jak ich design wpisuje się w różne wnętrza.

LG HVAC Virtual Experience to platforma, która pozwala odwiedzającym dokładnie zrozumieć najnowsze, zoptymalizowane rozwiązania klimatyzacyjne i grzewcze firmy do różnych rodzajów pomieszczeń i dowiedzieć się, które produkty są najlepiej dostosowane do ich konkretnych potrzeb. Widać również zaangażowanie firmy LG na rzecz zapewnienia zrównoważonej przyszłości i nacisk na innowacyjne technologie LG, takie jak energooszczędna sprężarka R1 oraz sprawne przejście firmy na przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R32.

 

image processing20210707 11183 4wv1j7

 

Firma LG od wielu lat dostarcza w Europie wysoce wydajne i przyjazne dla środowiska produkty HVAC i niezmiennie wychodzi naprzeciw potrzebom klientów na całym kontynencie poprzez swoje zaawansowane, ekologiczne rozwiązania do użytku domowego i komercyjnego.

Każdy, kto chciałby odkryć najnowsze technologie firmy w zakresie komfortu środowiskowego w pomieszczeniach, może odwiedzić LG Virtual HVAC Experience na komputerze lub smartfonie.

 

LG Virtual HVAC Experience to doskonały sposób na poznanie naszych najnowszych rozwiązań z dowolnego miejsca i w dowolnej chwili – powiedział James Lee, dyrektor jednostki biznesowej Air Solution w LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company.

Będziemy nadal nieustannie pracować nad tworzeniem produktów HVAC, które nie tylko podnoszą komfort w domach i firmach, ale są również lepsze dla użytkowników, środowiska i przyszłości naszej planety.Autor |2021-07-07T12:31:04+02:007 lipca 2021 13:00|Kategorie: LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.