Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Telewizja, Wydarzenia-Telewizor LG OLED wyróżniony na 72. dorocznej gali Technology & Engineering Emmy® Awards

Telewizor LG OLED wyróżniony na 72. dorocznej gali Technology & Engineering Emmy® Awards

Samoświecące piksele, precyzyjne odwzorowanie kolorów oraz unikalne funkcje cenione przez twórców sprawiają, że hollywoodzcy reżyserzy wybierają telewizor LG OLED

Firma LG została wyróżniona podczas 72. dorocznej gali Technology & Engineering Emmy® Awards za swój konsumencki telewizor LG OLED. Nagroda ta, ustanowiona w 1948 r. przez Amerykańską Akademię Telewizyjną (National Academy of Television Arts & Sciences), ma na celu uhonorowanie osiągnięć i innowacji w dziedzinie technologii nadawczej oraz jest wyrazem uznania dla innowatorów za ich wkład w rozwój sprzętu telewizyjnego.

Przyznane wyróżnienie podkreśla konsekwentne zaangażowanie firmy LG w innowacyjność ukierunkowaną na doskonalenie technologii w telewizorach, aby były zgodne z referencyjnymi specyfikacjami studiów filmowych. Dzięki wyjątkowej dokładności odwzorowania kolorów i niezrównanemu kontrastowi telewizory LG OLED są wysoko cenione przez czołowe studia produkcyjne i renomowanych twórców na całym świecie.
Telewizory LG OLED zapewniają optymalne przetwarzanie wideo, najlepszą w swojej klasie kalibrację, wysoki stopień zgodności z dużą liczbą formatów wideo i audio, a także wiele innych funkcji opracowanych z myślą o potrzebach profesjonalnych twórców treści. Telewizory LG OLED są szeroko wykorzystywane jako monitory referencyjne w największych hollywoodzkich studiach filmowych oraz przez twórców treści i dystrybutorów na całym świecie.

Telewizor LG OLED doskonale sprawdza się jako monitor referencyjny, spełniając rygorystyczne standardy jakości obowiązujące w społeczności twórców. Wiernie odwzorowuje obraz zgodny z intencją reżysera, ujawniając każdy szczegół i niuans dzięki precyzyjnej technologii samoświecących pikseli. Dzięki idealnej dokładności odwzorowania na ekranie rzeczywistego ruchu, która dorównuje wysokiej jakości oddawania barw, telewizory LG OLED są także powszechnie wykorzystywane w obiektach sportowych na całym świecie.

Telewizory LG OLED cieszą się uznaniem zarówno konsumentów, jak i ekspertów branżowych. Zapewniają doskonałą jakość obrazu za sprawą technologii samoświecących pikseli, konstrukcji bez podświetlenia tylnego oraz niezależnego sterowania wygaszaniem pikseli. Imponujący współczynnik kontrastu, jeszcze głębsza czerń, szeroki kąt widzenia i krótki czas reakcji – oto tylko niektóre z walorów, dzięki którym LG OLED pozostaje niekwestionowanym liderem w kategorii telewizorów premium.

 

Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że telewizor LG OLED został uhonorowany jedną z najważniejszych nagród w branży telewizyjnej i nadawczej. To wyróżnienie potwierdza, że nasze telewizory OLED zapewniają użytkownikom optymalne wrażenia, umożliwiając oglądanie ulubionych programów zgodnie z zamierzeniami twórców – Nam Ho-jun, wiceprezes ds. badań i rozwoju w LG Electronics Home Entertainment

 

Nagroda ta została przyznana krótko po innych wyrazach uznania, jakie otrzymały innowacje firmy LG w szybko ewoluującej dziedzinie inteligentnych, podłączonych do Internetu telewizorów o ultrawysokiej rozdzielczości. Niedawno firma LG Electronics otrzymała nagrodę Technical Emmy za opracowanie i wdrożenie pełnej obsługi języka HTML5 w telewizorach, a także nagrodę Engineering Excellence Award stowarzyszenia HPA (Hollywood Professional Association) za opracowanie i wdrożenie w telewizorach OLED sprzętowej obsługi kalibracji CalMAN opartej na tablicach LUT 1D oraz 3D. W przeszłości amerykańska spółka Zenith Electronics LLC, prowadząca prace badawczo-rozwojowe i należąca do LG, zdobywała nagrody Technical Emmy Awards za pionierskie osiągnięcia, takie jak pierwszy bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania do telewizora, branżowe standardy HDTV oraz stereofonicznego dźwięku w telewizji, czy płaskie kineskopy.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile