Jesteś tutaj:-, Newsy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia, Zdrowie-mBank wspiera 29. Finał WOŚP

mBank wspiera 29. Finał WOŚP

Z okazji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, mBank – główny partner Fundacji – jak zwykle przygotował atrakcje. Od grudnia można zamawiać okolicznościowe karty płatnicze, zaprojektowane przez Jurka Owsiaka. A w styczniu wystartowała akcja, w ramach której bank dokładać się będzie do wpłat klientów na rzecz WOŚP.

Mimo niełatwego czasu pandemii, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 29. Najbliższy Finał zostanie zorganizowany 31 stycznia 2021 r. z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Fundacja będzie zbierać pieniądze dla dziecięcej laryngologii, a z nią mBank.

 

W ramach tegorocznych atrakcji, bank przygotował:

Снимок экрана 2021 01 29 в 16.22.29

  1. Okolicznościową kartę Mastercard, której wizerunek jak co roku zaprojektował Jurek Owsiak. Cieszy się ona dużą popularnością wśród klientów. Podczas poprzednich 3 Finałów zamówili łącznie ponad 70 tys. kart. Tegoroczną kartę można zamawiać od 14 grudnia bezpłatnie w aplikacji mobilnej i serwisie transakcyjnym. Początkowa pula kart z limitowanej edycji to 30 000 szt. W związku z olbrzymim zainteresowaniem klientów, bank tuż przed Finałem powiększył pulę o kolejne 10 tys. sztuk.
  2. Akcję 1000 zł od mBanku do każdej z pierwszych 100 wpłat danego dnia. Akcja wystartowała 12 stycznia i potrwa do Finału. Dzięki niej łącznie bank może przekazać na rzecz WOŚP aż 2 mln zł.
  3. Ułatwienia, dzięki którym każdy będzie mógł wygodnie wesprzeć cel 29. Finału:
  • W aplikacji mobilnej mBanku na Android, a także – co jest nowością – również w aplikacji na iOS pojawi się specjalne serce do szybkich wpłat oraz specjalny przycisk w serwisie transakcyjnym dla osób logujących się do banku na komputerach.
  • Na stronie mBank.pl/WOŚP bank wspólnie z Paynow – innowacyjnym narzędziem płatniczym – uruchomił bramkę do wpłat on-line w różnej formie. To rozwiązanie, które bank udostępnił po raz pierwszy. Dzięki niemu klienci wszystkich banków mogą dokonać wpłaty na Orkiestrę
  • Wpłaty bramką Paynow możliwe są również na stronie WOŚP wpłacam.wosp.org.pl
  • W placówkach w całej Polsce pojawią się terminale, dzięki którym pieniądze będzie można wpłacić kartą. Bank przekazał też 550 terminali płatniczych, z którymi będą kwestować wolontariusze WOŚP w dniu Finału. Wolontariusze dodatkowo otrzymali 120 000 flag, dzięki którym mogą pokazać, że wspierają Orkiestrę.

Po raz czwarty mBank przygotował też promocję dla klientów korporacyjnych. W jej ramach opłaty za prowadzenie konta i przelewy (począwszy od stycznia do czerwca) zostają przekazane na WOŚP. Dotychczas w ramach tej promocji bank przekazał 240 000 zł.

Sztaby w całej Polsce otrzymały pół tysiąca liczarek. Poza maszynami, w liczeniu pomoże też kilkuset pracowników ze 100 placówek, które będą wspierać sztaby w dniu Finału i w kolejne dni po Finale.

W 50 miastach Polski będzie można spotkać fotografów mBanku, którzy zrobią wyjątkowe, animowane lub statyczne zdjęcia z Jurkiem Owsiakiem. Akcję dodatkowo wspiera spółka mLeasing, która za każde zdjęcie udostępnione w social mediach z hashtagiem #GramyRazem2021 przekaże 5 zł na WOŚP (maksymalnie 50 tysięcy zł). mLeasing udostępnił też wyjątkowe samochody, dzięki którym fotografowie dojadą do wybranych miast. Lista miast jest dostępna na stronie www.gramyrazem2021.pl/

Z mBankiem można wspierać WOŚP cały rok! Taką możliwość pojawiła się dla klientów mBanku 2 lata temu. Klienci w ramach regularnych wpłat przekazali na Orkiestrę już ponad 2 mln złotych, za które Fundacja kupiła już 209 pomp insulinowych dla kobiet w ciąży!Autor |2021-01-29T14:24:35+02:0029 stycznia 2021 14:24|Kategorie: Finanse, Newsy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, Wydarzenia, Zdrowie|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. aaa 29 stycznia 2021 w 16:56 - Odpowiedz

    mBank – niemiecki bank w Polsce…

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.