Jesteś tutaj:-, LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-LG prezentuje Explorer Project – rewolucyjne podejście do projektowania smartfonów

LG prezentuje Explorer Project – rewolucyjne podejście do projektowania smartfonów

Firma LG rozpoczyna przedsięwzięcie Explorer Project prezentując 30-sekundowy film nawiązujący do pierwszego smartfona z nowej serii. Explorer Project to nazwa zarówno inicjatywy, jak i kategorii smartfonów, które będą obejmować urządzenia o wyjątkowych i niezbadanych jeszcze możliwościach użytkowania, a tym samym odzwierciedlać strategię ukierunkowaną na zupełnie nowe obszary zastosowań i funkcjonalności. Szczegółowe informacje o inicjatywie Explorer Project zostaną formalnie ogłoszone 14 września o godzinie 16:00 na oficjalnym kanale LG Mobile w serwisie YouTube oraz na stronie w serwisie Facebook.

 

 

Firma LG utworzyła inicjatywę Explorer Project chcąc odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby współczesnych użytkowników smartfonów, a także z myślą o pobudzeniu tak potrzebnego zainteresowania i fascynacji sektorem urządzeń mobilnych. Celem inicjatywy jest „odkrywanie” oraz spożytkowanie niewykorzystywanych dotąd obszarów, a także kształtowanie i rozwijanie dotychczasowych funkcjonalności – przy udziale zaufanych partnerów.

Inicjatywa Explorer Project wyznacza też nowy kierunek dostosowywania strategii smartfonów LG. Explorer Project skupi się wyłącznie na nowych aspektach użyteczności, które są odkrywane dzięki innowacyjnym konstrukcjom, natomiast nowa seria produktów Universal Line będzie obejmować wysoce konkurencyjne urządzenia firmy LG, takie jak LG VELVET, projektowane ze szczególnym uwzględnieniem stylu życia konsumentów.

 

image processing20200902 4891 15mses2

W celu opracowania unikalnych funkcji i rozwiązań, dzięki którym urządzenia powstające w ramach inicjatywy Explorer Project zapewnią nowy poziom wrażeń, firma LG współpracuje z branżowymi partnerami Rave, Ficto, Tubi oraz NAVER. Z myślą o zagwarantowaniu wyjątkowej wydajności urządzeń z nowej serii, LG ponownie wykorzysta najlepsze w branży procesory i inne technologie od firmy Qualcomm Technologies.

Rave zapewnia użytkownikom możliwość komunikowania się i wspólnego korzystania z serwisów streamingowych niezależnie od miejsca pobytu, natomiast firma Ficto, pionier rozwiązań w dziedzinie podziału przychodów z treści odtwarzanych przez urządzenia mobilne, dostosowała termin światowej premiery serwisu streamingowego do inicjatywy Explorer Project. Jednym z pierwszych partnerów inicjatywy Explorer Project jest też Tubi, największy bezpłatny, utrzymujący się z reklam serwis streamingowy. Firma NAVER, oferująca najpopularniejszą wyszukiwarkę w Korei Południowej, i która ściśle współpracowała z LG podczas projektowania dodatkowego ekranu LG Dual Screen, prowadzi prace nad nową wersją swojej przeglądarki Whale wyposażonej w unikalne funkcje przeglądania tworzone specjalnie dla urządzeń projektowanych w ramach inicjatywy Explorer Project.

LG i partnerzy platformy uważają, że niezwykle ważne jest zademonstrowanie konsumentom nowych i zróżnicowanych doświadczeń użytkowników w obszarze smartfonów. Firma LG zawsze była pionierem opracowującym nowe konstrukcje smartfonów, ponieważ jest to jedyny sposób wprowadzania bardzo potrzebnych innowacji na rynek urządzeń mobilnych – Morris Lee, prezes działu Mobile Communication firmy LG.Autor |2020-09-03T09:50:11+01:003 września 2020 12:30|Kategorie: Android, LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.