Jesteś tutaj:-, LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Rewolucyjny design smartfona LG – połączenie natury z praktyczną elegancją

Rewolucyjny design smartfona LG – połączenie natury z praktyczną elegancją

Nowy, minimalistyczny sposób projektowania nadchodzącego smartfona LG to ukłon w stronę świata natury. Różniące się od branżowego trendu ułożenie aparatów, porównywalne do efektu spadających kropli deszczu oraz symetrycznie wygięte krawędzie wyświetlacza to rewolucja w wyglądzie smartfonów LG.

 

image processing20200409 31131 1b44lv

 

W przeciwieństwie do trendu squarish, który polega na umieszczeniu aparatów w formie wyspy przybliżonej do kwadratu, w lewym górnym rogu tylnej części telefonu LG znajdują się trzy aparaty i lampa błyskowa LED. Zostały one ułożone pionowo, jeden pod drugim według wielkości, tworząc efekt porównywalny do spadających kropli deszczu. Główny aparat znajduje się nieco nad obudową, natomiast dwa pozostałe obiektywy umieszczone są pod gładkim szkłem.  

 

image processing20200409 31131 9m5ptq

 

Kolejnym nowym elementem designu, który zadebiutuje w nadchodzącym smartfonie jest 3D Arc Design. Krawędzie wyświetlacza i tył smartfona zostały symetrycznie wygięte, dzięki czemu urządzenie jest eleganckie i leży w dłoni niezwykle naturalnie. Ten wyjątkowy design oznacza mniej ostrych krawędzi i kątów, co sprawia, że telefon jest nie tylko przyjemniejszy dla oka, ale także przyjemniejszy w dotyku.

Design naszego nadchodzącego smartfona będzie czerpał z bogatej historii klasycznych projektów LG, które już na pierwszy rzut oka wyróżniały się spośród innych modeli. Ten smartfon to zapowiedź tego, jak będą wyglądały smartfony LG w przyszłości.” – powiedział Cha Yong-duk, szef LG Mobile Communications Design Lab.Autor |2020-04-10T09:39:37+02:0010 kwietnia 2020 09:39|Kategorie: Android, LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.