Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Bez kategorii, Bezpieczeństwo, Foto, Gadżety, Inne, LG, Newsy, Operatorzy, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Tablety, Telefony, Top30, Top7-Składa się w czterech miejscach. LG przygotowuje interesujący składany smartfon

Składa się w czterech miejscach. LG przygotowuje interesujący składany smartfon

Firma LG, która nie spieszy się z prezentacją swojego pierwszego składanego smartfona, pracuje nad bardzo ciekawym urządzeniem. Jego szkice zostały odkryte w zarejestrowanym przez spółkę patencie, na podstawie którego powstał trójwymiarowy model urządzenia.

Patent został złożony w Koreańskim urzędzie własności intelektualnej (KIPRIS) jeszcze w październiku 2018 roku, jednak został on opublikowany dopiero w czerwcu tego roku. Patent pokazuje urządzenie wielkości telefonu w stanie złożonym. Jeśli jednak go rozłożyć całkowicie, to otrzyma się duży tablet.

Ekran ma nie jedną i nie dwie linie zgięcia, ale aż cztery. Elastyczny wyświetlacz jest nawijany na podstawę. Przy tym każde zgięcie ma różną szerokość.

Szczegółów na temat urządzenia na razie nie ma i nie wiadomo czy pojawi się w sprzedaży.

Źródło:
letsgoddigital

1 komenarz

  1. Piotr Wielgus 4 stycznia 2020 w 15:34 - Odpowiedz

    Świetnie to wygląda ale po złożeniu dosyć grube.Jednak patrząc jak wygląda po rozłożeniu to jednak rekompensuje z nawiązką jego wygląd po złożeniu a raczej grubość.Chociaż z drugiej strony większość kobiet twierdzi , że grubość jest najważniejsza więc to atut.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.