Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Foto, Inne, LG, Newsy, Operatorzy, Plus, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Taryfy, Top30, Top7-Podwójnie praktyczny LG G8X ThinQ z dodatkowym ekranem LG Dual Screen od dziś w przedsprzedaży w sieci Plus

Podwójnie praktyczny LG G8X ThinQ z dodatkowym ekranem LG Dual Screen od dziś w przedsprzedaży w sieci Plus

Zaledwie kilka dni po rozpoczęciu globalnej sprzedaży, LG G8X ThinQ z dodatkowym ekranem LG Dual Screen trafił do przedsprzedaży w Polsce! Smartfon dostępny jest od 25. października na wyłączność w sklepie online sieci Plus. W okresie przedsprzedaży LG G8X ThinQ będzie dostępny z prezentem o wartości 1 499 zł.
Składany i podwójnie praktyczny smartfon LG G8X ThinQ z dodatkowym ekranem LG Dual Screen trafia do sprzedaży na globalne rynki
Smartfon można zamówić w przedsprzedaży wyłącznie w sklepie internetowym sieci Plus na stronie plus.pl. Jest dostępny wraz z ofertą Plus Abonament w sprzedaży ratalnej na 24 lub 36 miesięcy. W ofercie dla nowych klientów Plus Abonament 30 jego cena wynosi: 1998,98 zł opłaty początkowej i 24 raty po 83 zł, lub opłata początkowa 1999 zł i 36 rat miesięcznych po 56 zł. Dla nowych klientów taryf Plus Abonament 40 i 50 opłata początkowa to 198,99 zł i 24 raty po 158 zł, lub opłata początkowa 199 zł  i 36 razy po 106 zł. W ofercie dla klientów przedłużających umowę LG G8X ThinQ jest dostępny wraz z ofertą Plus Abonament 40 i 50 a wysokość rat to 166,64 zł prze 24 miesiące lub 111,09 zł przez 36.
Składany i podwójnie praktyczny smartfon LG G8X ThinQ z dodatkowym ekranem LG Dual Screen trafia do sprzedaży na globalne rynki

LG G8X ThinQ – podwójnie praktyczny

Dzięki zastosowaniu LG Dual Screen, czyli drugiego, odłączanego ekranu OLED, użytkownik może grać w mobilne gry, oglądać filmy i rozmawiać ze znajomymi… jednocześnie. Inne zastosowanie dodatkowego ekranu to możliwość przeglądania na przykład Instagrama i równoczesnego wyszukiwania stylizacji w sklepach internetowych. Odłączany wyświetlacz OLED sprawdzi się również podczas oglądania meczu i równoczesnego śledzenia statystyk lub dyskusji na temat jego przebiegu ze znajomym w czasie rzeczywistym. LG Dual Screen można w każdej chwili odpiąć i używać LG G8X ThinQ jak klasycznego smartfona. Smartfon spełnia normy militarne, jest wodoszczelny (IP68). Wyposażony został w dwa główne aparaty – tradycyjny i szerokokątny oraz przedni o rozdzielczości 32MP. Miłośnicy dźwięku docenią głośniki stereo i przetwornik cyfrowo-analogowy Hi-Fi Quad DAC.
LG G8X ThinQ otrzymał Certyfikat Android Enterprise Recommended, co oznacza, że spełnia wysokie wymagania związane z wykorzystywaniem w firmie i jest rekomendowane przez Google jako narzędzie używane przez biznes.

Cena LG G8X ThinQ z LG Dual Screen wynosi około 3999 zł – w zależności od wybranej oferty.

Źródło:
lg.pl


1 komenarz

  1. lesiobe 26 października 2019 w 09:20 - Odpowiedz

    2000 mAh na jeden wyświetlacz OLED w sumie 4 000 na dwa + szybki procek i duużo pamięci , czyli jak zapłacić 2500 zł więcej za konieczność stałego podłączenia do ładowarki . Telefon o podobnych parametrach z pojedynczym wyświetlaczem można spokojnie kupić za 1500 pln .

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.