Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Inne, LG, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top30, Top7-LG – koncepcja smartfona, który rozciąga się we wszystkie strony

LG – koncepcja smartfona, który rozciąga się we wszystkie strony

LG nie spieszy się z wydaniem składanego smartfona tak jak Huawei i Samsung. Firma ma jednak inny pomysł – smartfon rozciągany. Koncepcja nad którą koreańska marka dużo i  ciężko pracuje w ostatnim czasie.

Na pierwszy rzut oka gadżet opisany w nowym patencie niczym nie różni się od zwykłych smartfonów. Jednak,  gdy go odwrócić, to przed nami ukazuje się ciekawa innowacja. Tylna część obudowy nie jest jednolita, a złożoną z kilku ruchomych części.

 

lg Rozciągalny smartfon

Rozciągając obudowę z dynamicznymi składnikami i rozciągliwym wyświetlaczem w różne strony, użytkownik może w dowolny sposób zmieniać wymiary urządzenia. Można to zrobić w górnej, dolnej i bocznych częściach wyświetlacza: innymi słowy — z każdej strony. Gdy duży ekran nie jest potrzebny, wydłużone fragmenty można przywrócić do pierwotnej pozycji, zmniejszając w ten sposób przekątną wyświetlacza.

 

lg Rozciągalny smartfon

 

Podobni,e jak w przypadku z składanych smartfonów, także dla takiego urządzenia potrzebne jest szczególne oprogramowanie. A w szczególności chodzi o interfejs,  który może się dopasować pod wymiar wyświetlacza.

 

lg Rozciągalny smartfon

 

Na razie nie wiadomo, kiedy LG wyprodukuje to nietypowe urządzenie (i czy w ogóle będzie). Jednak jeżeli to nastąpi to najprawdopodobniej stanie się jednym z telefonów z  linii najbardziej śmiałych eksperymentów firmy – LG V.Autor |2019-03-07T13:38:22+02:007 marca 2019 13:38|Kategorie: Android, Bez kategorii, Inne, LG, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top30, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.