Jesteś tutaj:-, LG, Newsy, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top7, Wydarzenia-LG zamrozi na razie projekt smartfona z elastycznym ekranem

LG zamrozi na razie projekt smartfona z elastycznym ekranem

Na nadchodzących targach Mobile World Congress nie zostanie przedstawiony prototyp smartfonu LG z elastycznym ekranem. Podczas konferencji w Seulu, szef działu koncernu mobilnego, Brian Kwon, przyznał, że  firma nie zamierza obecnie brać udziału w wyścigu z innymi producentami.

Szef koncernu LG zapowiedział, że firma zamierza skupić się w najbliższym czasie nad smartfonem z obsługą sieci 5G, a nie na urządzeniu z elastycznym ekranem. LG przeprowadziła badanie konsumentów na temat składanych smartfonów i na podstawie tych danych doszła do wniosku, że obecnie moment na debiut takiego urządzenia nie jest odpowiedni.

Popyt na rynku na składane telefony komórkowe wyniesie około 1.000.000 sztuk, ale dla nas najważniejsze jest przywracanie pozycji na rynku w ogóle. Na razie jest za wcześnie, aby firma była w stanie uruchomić produkcję tego typu urządzeń, choć pod względem technicznym  jesteśmy gotowi – powiedział Brian Kwon.

President of Home Entertainment & Mobile Communications dodał, że wprowadzenie na rynek składanego smartfona w tym samym czasie, gdy to robią konkurenci, byłoby po prostu niemądre.

 Autor |2019-02-20T13:20:02+02:0020 lutego 2019 13:20|Kategorie: Android, LG, Newsy, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.