Jesteś tutaj:-, LG, Newsy, Sprzęt, Telefony-Nowy patent LG łączy design serii G i V przez ciekawą implementację drugiego ekranu

Nowy patent LG łączy design serii G i V przez ciekawą implementację drugiego ekranu

LG opatentowało interesujący, hybrydowy design smartfona, który wygląda jak połączenie urządzeń z serii G i V. Czy tak będzie wyglądać V30?


Z linii G zapożyczono tutaj bezramkowy ekran, jako że właśnie w tym kierunku podąża obecnie w kwestii wzornictwa większość producentów smartfonów. To jednak utrudnia zastosowanie dodatkowego ekranu pomocniczego, który jest wyróżniającą cechą smartfonów LG Vxx. Na szczęście koreańska firma nie boi się sprawdzać nowych pomysłów – na przedstawionym patencie drugi ekran jest w zasadzie wbudowany w główny i mieści się przy jego górnej krawędzi. Dodatkowy wyświetlacz składa się z dwóch części, rozdzielonych pośrodku przednim aparatem do selfie.

Nie wiadomo jeszcze, czy LG zastosuje takie rozwiązanie w V30, czy też będzie ono obecne w którymś z późniejszych modeli. Choć takie wzornictwo wygląda bardzo interesująco, koreańska firma zdążyła już w przeszłości sparzyć się na zbyt ambitnych innowacjach, czego przykładem jest modułowy model G5, który niezbyt dobrze przyjął się na rynku.

Źródło: GSMInfo.nl

TomaszAutor |2017-05-19T10:03:44+01:0019 maja 2017 10:03|Kategorie: Android, LG, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.