Jesteś tutaj:-, Gadżety, Inne, LG, Newsy, Tablety, Targi i konferencje, Zdrowie-G3 jeszcze nie ma na rynku, ale LG już pokazało do niego etui (wideo)

G3 jeszcze nie ma na rynku, ale LG już pokazało do niego etui (wideo)

LG oficjalnie ogłosiło wydanie specjalnego etui o nazwie QuickCircle do nowego flagowca G3, z okrągłym „okienkiem” do obsługi podstawowych funkcji. Na sam telefon poczekamy do 27 maja.


To trochę dziwne, że LG wydaje etui przed oficjalną prezentacją telefonu, ale ważne, że ma czym się pochwalić. QuickCircle, czyli w wolnym tłumaczeniu „szybki okrąg”, charakteryzuje się wycięciem w przedniej klapce, które w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu etui, ma właśnie kształt okręgu. Takie rozwiązanie pozwala na odczytanie z ekranu podstawowych informacji oraz dostęp do niektórych funkcji, takich jak wiadomości, połączenia, aparat, odtwarzacz muzyki, ustawienia czy aplikacje prozdrowotne.

QuickCirlce Case będzie dostępny w pięciu kolorach: Metallic Black (czarny/ciemnoszary), Silk White (biały), Shine Gold (złoty), Aqua Mint (miętowy) oraz Indian Pink (różowy). Po założeniu na telefon nie będzie przeszkadzał w bezprzewodowym ładowaniu słuchawki.
   

LG zapewnia, że przyszłym miesiącu zostanie wydane SDK dla programistów, którzy będą mogli wykorzystać „okrągłe okno” w swoich aplikacjach.

Źródło: Gsmarena

Sewix

Autor |2014-05-22T09:51:29+02:0022 maja 2014 09:51|Kategorie: Android, Gadżety, Inne, LG, Newsy, Tablety, Targi i konferencje, Zdrowie|Tagi: , , , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. LesH 22 maja 2014 w 19:28 - Odpowiedz

    Dostanie ekran AMOLED? Tylko ta technologia pozwala selektywnie wysterowywać i odpalać piksele wybranego obszaru przy wygaszeniu pozostałych, a tym samym oszczędzać energię. Świadomie piszę 'wygaszenie’, gdyż jest ono możliwe tylko w AMOLED-ach. Wyświetlacze innych technologii to ciekłokrystalicznie 3-warstwowo pokryte folie, podświetlane non-stop kilkoma LED-ami, których światło rozprasza się równomiernie po całej powierzchni od spodu. W nich nie ma opcji wygaszenia wybranych pikseli, a jedynie ich przyciemnienia do niby czerni, a podświetlenie pod nimi jak było, tak jest nadal, tyle, że prawie niewidoczne przez zaciemnione obszary. Jedynie ekran AMOLED (lub jego nowsza pochodna) miałby sens przy wycinku okienka dowolnego kształtu w klapce etui, gdyż pozwoliłby na prawdziwą oszczędność energii zużywanej na wyświetlanie treści w zawężonym fragmencie.

  2. kkwiatuszekk 22 maja 2014 w 19:29 - Odpowiedz

    Węgierska Górka idealna do spacerów, wypoczynku nad wodą i chodzenia po niższych górach. Deptak nad rzeką szczególnie polecany wieczorem gdzie przepięknie prezentuje się załączony na zdjęciu podświetlany różnymi kolorami most.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.