Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Gadżety, Inne, Lenovo, Newsy, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Telefony, Top30, Top7-Lenovo przygotowuje składany smartfon z dwoma wyświetlaczami

Lenovo przygotowuje składany smartfon z dwoma wyświetlaczami

Firma Lenovo pokazywała już różne prototypy składanych urządzeń. Niedawno Lenovo zarejestrowało nowy patent na składany smartfon z elastycznym przegubem i drugim ekranem na tylnej stronie. Teraz wiemy, jak będzie się on prezentował.

lenovo składany smartfon

 

Szerokość urządzenia nie będzie mocno różnić się od tej,  znanej z nowoczesnych smartfonów. Dzięki temu można będzie go łatwo obsługiwać jedną ręką. Ramki wokół ekranu są ograniczone do minimum, a urządzenie wygląda bardzo delikatnie.

 

lenovo składany smartfon

 

Drugi ekran znajduje się na tylnym panelu urządzenia i jest używany, gdy smartfon jest złożony. Smartfon RAZR, który został opatentowany w końcu ubiegłego roku, miał również drugi, mniejszy ekran. Dolna część jest krótsza, a otwarta, zewnętrzna część ekranu służy do wyświetlania powiadomień.

Specjalny przegub pozwala wyginać urządzenie w różnych miejscach. Można np. złożyć urządzenie w taki sposób, żeby znaczna część elastycznego ekranu pozostała odkryta i używana wedle potrzeb.

 

lenovo składany smartfon

 

Na razie nie wiadomo, kiedy Lenovo wprowadzi swój pierwszy składany smartfon na rynek.Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.