Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Top7, Wyniki finansowe-Roman Sioda pokieruje polskim oddziałem Lenovo Data Center Group
750x200 z dziewczynaAdvertisement

Roman Sioda pokieruje polskim oddziałem Lenovo Data Center Group

Z początkiem lipca Roman Sioda objął stanowisko Country Managera w Lenovo Global Technology Poland Sp. z o.o. Firma jest wiodącym producentem rozwiązań do centrów danych nowej generacji (ThinkSystem i ThinkAgile), które zapewniają pojemność i moc obliczeniową systemom dla zmieniającego się stale biznesu oraz dla nowych wyzwań stojących przed przedsiębiorstwami.

Roman Sioda pokieruje polskim oddziałem Lenovo Data Center Group, który specjalizuje się w sprzedaży serwerów, pamięci masowych i urządzeń sieciowych, a także dedykowanych rozwiązań dla centrów danych.

– To wielka przyjemność, a zarazem wyzwanie móc pokierować pracami polskiego oddziału Lenovo Data Center Group. W swojej pracy dla Lenovo DCG będę mógł wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie zdobyte w IBM, od którego w 2014 roku Lenovo przejęło dział serwerów x86. Patrząc w przyszłość zmierzamy w Lenovo w kierunku rozbudowania oferty produktowej, szczególnie w obszarze pamięci masowych, oraz będziemy koncentrować się zarówno na pozyskiwaniu nowych klientów jak również dedykowanych partnerów handlowych.

Roman Sioda posiada tytuł MBA Uniwersytetu w Reading w Wielkiej Brytanii. Od początku swojej kariery zawodowej przez 17 lat był związany z firmą IBM, w której do maja 2015 roku zajmował stanowisko Industry Solutions Sales Managera dla rynków finansowych i polskiego sektora bankowego. Poprzednio Roman Sioda pracował także w firmie Oracle na stanowisku Senior Sales Managera, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż usług na rynku finansowym, telekomunikacyjnym oraz w sektorze produkcyjnym w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

źródło:LenovoAutor |2018-08-06T17:32:04+01:007 sierpnia 2018 08:27|Kategorie: Lenovo, Newsy, Rynek, Top7, Wyniki finansowe|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

 1. lenovocustomersupport 8 sierpnia 2018 w 12:48 - Odpowiedz

  I have been following your above article about Thinkpad x1 carbon 5th gen laptop
  The discussion is a good way to increase the level of thinking and networking
  about ThinkPad x1 carbon 5th gen laptop as in comparison, it is better in comparison to other brands
  like metal body thin screen. but I had problem-related to connectivity with another device
  So I contacted Lenovo Customer Support which helped me to understand connectivity problem
  Thanks, Keep up with such discussions.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.