Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia-Wielkie premiery Huawei w Europie – Nowy smartwatch, laptopy i dwa smartfony z najwyższej półki: HUAWEI P60 Pro i HUAWEI Mate X3

Wielkie premiery Huawei w Europie – Nowy smartwatch, laptopy i dwa smartfony z najwyższej półki: HUAWEI P60 Pro i HUAWEI Mate X3

Huawei CBG wprowadził na europejskie rynki swoje najnowsze flagowe produkty. Podczas imprezy inauguracyjnej w Monachium firma zaprezentowała najnowocześniejsze urządzenia wysokiej klasy, w tym nowy smartwatch z eSIM, laptopy oraz dwa topowe smartfony nowej generacji: HUAWEI P60 Pro – fotograficzny smartfon nr 1, z najwyższym wynikiem w historii rankingu DXOMARK, oraz HUAWEI Mate X3 – niespotykanie smukły i lekki składany smartfon z dużym ekranem.

 

Снимок экрана 2023 05 10 в 15.54.24

 

Nowymi premierami Huawei podkreśla swoją silną pozycję na rynku elektroniki użytkowej oraz udowadnia swoje zaangażowanie we wprowadzanie świata cyfrowego w życie każdej osoby, rodziny i organizacji na świecie. Huawei nieustannie koncentruje się na postępie technologicznym i nadal inwestuje w badania, rozwój, aby tworzyć coraz bardziej innowacyjne produkty. Firma posiada 20 ośrodków badawczych w Europie, w tym w Polsce, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Szwecji i Belgii. Huawei jest również najbardziej znaczącym wnioskodawcą patentowym w Europejskim Urzędzie Patentowym (EPO) – firma złożyła aż 4505 patenty, co stanowi ponad 27% wzrost rok do roku.

 

Seria HUAWEI Watch 4: jedno dotknięcie na nadgarstku do zdrowszego życia

Снимок экрана 2023 05 10 в 15.55.53

Снимок экрана 2023 05 10 в 15.55.43

 

Huawei kontynuuje promowanie dobrostanu fizycznego poprzez całodobowe monitorowanie stanu zdrowia dostępne w kompleksowym pakiecie inteligentnych urządzeń ubieralnych. HUAWEI Watch 4 i HUAWEI Watch 4 Pro to nowe, zaawansowanie technologiczne smartwatche, które jeszcze bardziej koncentrują się na zarządzaniu zdrowiem. Dzięki nim kompleksowe monitorowanie parametrów zdrowotnych stało się tak proste i szybkie, jak nigdy dotąd! Wystarczy jedno dotknięcie, aby uruchomić w nich wielostopniową analizę zdrowia.

 

Снимок экрана 2023 05 10 в 15.54.55

 

Sir Mo Farah, globalna ikona biegów, wielokrotny złoty medalista olimpijski i mistrzostw świata, rozpoczął współpracę z Huawei już przy HUAWEI WATCH GT 3, uznanego modelu z 2021 roku. Od tego czasu zegarki Huawei stały się integralną częścią jego rygorystycznego treningu i zdrowego stylu życia.

 

– Uwielbiam ofertę smartwatchy Huawei. Każdy z nich ma coś wyjątkowego do zaoferowania, niezależnie od tego, czy jest to super dokładny GPS lekkiego WATCH GT Runner, czy też wspaniały luksusowy design nowego WATCH Ultimate. Cokolwiek robię i dokądkolwiek jadę, mogę wybrać odpowiednie urządzenie, które idealnie wpasuje się w moje potrzeby. Nowy HUAWEI Watch 4 jest kolejnym zwycięzcą. Uwielbiam jego wyborne wykończenie z tytanu, a jego ekran jest nie z tego świata! I chociaż większość ludzi uważa, że ja i mój trener dbamy tylko o śledzenie umiejętności biegania, to tak naprawdę, aby pomóc analizować, gdzie są moje progi wydajności, niezwykle ważne są ogólne wskaźniki zdrowia. Naprawdę łatwe uzyskanie wszystkich tych informacji o zdrowiu przy użyciu jednego przycisku w WATCH 4 to jest coś, co naprawdę kocham! – powiedział Sir Mo Farah.

 

Снимок экрана 2023 05 10 в 15.54.46

 

Legendarna seria P powraca z HUAWEI P60 Pro

Dzięki przełomom technologicznym w dziedzinie fotografii seria P od HUAWEI jest synonimem innowacji i wyjątkowego wzornictwa dla ponad 15 milionów użytkowników w Europie. Z biegiem lat, zaawansowane funkcje fotograficzne serii P pozwoliły wielu entuzjastom stać się mistrzami fotografii.

 

Снимок экрана 2023 05 10 в 16.02.31

 

Premierowy HUAWEI P60 Pro to obecnie smartfon nr 1 w rankingu DXOMARK. Uzyskał 156 punktów, czyli najwyższy wynik w historii tego zestawienia. Prestiżowy portal bardzo wysoko ocenił zarówno możliwości techniczne, jak i fotograficzne najnowszego flagowca Huawei. HUAWEI P60 Pro można więc uznać za najbardziej zaawansowany smartfon fotograficzny dostępny obecnie na rynku. Nowy model kontynuuje rozwój serii P w zakresie systemów optycznych i estetyki designu. Urządzenie ma w pełni zmodernizowany system optyczny i jest pierwszym w branży smartfonem wyposażonym w ultrajasny teleobiektyw z wieloma grupami soczewek.

Nowoczesna estetyka smartfonu nawiązuje do piękna natury. Po raz pierwszy zastosowano w nim naturalny proszek perłowy, a uzyskana dzięki temu tekstura, nazwana Rococo Pearl, sprawia, że każdy smartfon w tym kolorze jest niepowtarzalny i wyjątkowy, jak jego właściciel. HUAWEI P60 Pro wyróżnia się również trwałością. Znaczna poprawa wytrzymałości i zwiększona odporność na upadki możliwa jest dzięki wykorzystaniu nowego, czterostronnie zakrzywionego wyświetlacza z trwałym panelem ze szkła Kunlun Glass – autorskiego rozwiązania Huawei.

 

HUAWEI Mate X3 otwiera nową erę składanych smartfonów

Снимок экрана 2023 05 10 в 16.00.40

 

Huawei jest jednym ze światowych liderów technologicznych na rynku składanych smartfonów. Najnowszy HUAWEI Mate X3 wyznacza nowe standardy tego, jak lekki, smukły i niezawodny może być taki telefon. To obecnie najcieńszy i najlżejszy na świecie składany smartfon z dużym ekranem, który ulepszono w aspektach, takich jak ekran wewnętrzny i zewnętrzny, wielowymiarowy system zawiasów i wszechstronny aparat.

 

Снимок экрана 2023 05 10 в 16.00.47

 

Smartfony HUAWEI P60 Pro i HUAWEI Mate X3 już po wyjęciu z pudełka mają dostęp do szerokiej gamy aplikacji. AppGallery gromadzi 580 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie, a teraz, dzięki inteligentnemu wyszukiwaniu i różnorodnym usługom, daje im więcej możliwości wygodnego odkrywania, instalowania i korzystania z ulubionych aplikacji.

 

Komputery PC nowej generacji do użytku profesjonalnego i domowego

Huawei zaprezentował również nową generację HUAWEI MateBook X Pro. To ultrasmukły, lekki laptop łączący estetykę, innowacje i inteligencję w jednym, zapewniając niesamowicie lekką i wygodną formę. Zadebiutował również HUAWEI MateBook 16s – laptop z dużym ekranem 2,5K i potężnym procesorem Intel® Core™ 13. generacji. To sprzęt otwierający przed użytkownikiem możliwość bezproblemowego poszerzania swoich pasji i optymalizowania produktywności.

 

Dostępność w Polsce

Wszystkie prezentowane urządzenia będą dostępne w Polsce. Smartfony HUAWEI P60 Pro oraz HUAWEI Mate X3 wchodzą do sprzedaży w sklepach stacjonarnych oraz online już dzisiaj, 9 maja 2023 r. Dostępność oraz ceny dostępne są u Sprzedawców. Smartwatche HUAWEI z serii Watch 4 oraz laptopy HUAWEI MateBook X Pro i HUAWEI MateBook 16s trafią do sklepów nieco później, a ich ceny i dostępność zostaną potwierdzone w osobnych informacjach prasowych.

 

Więcej o nowościach w kolejnych artykułach

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.