Jesteś tutaj:-, Newsy, Top7-Honor wprowadza Magic UI 3.0 dla smartfonów z serii Honor 20, Honor View 20 oraz Honor 9X

Honor wprowadza Magic UI 3.0 dla smartfonów z serii Honor 20, Honor View 20 oraz Honor 9X

Globalna marka technologiczna Honor ogłosiła, że smartfony Honor 20, Honor 20 PRO, Honor View 20 i Honor 9X zaczną otrzymywać aktualizację Magic UI 3.0 (EMUI 10.0).

Oparta na systemie Android aktualizacja Magic UI 3.0 wprowadza udoskonalony design z szeregiem przyjaznych dla użytkownika funkcji, które tworzą spójny, uniwersalny i inteligentny ekosystem dla młodych użytkowników na całym świecie. System nowej generacji przesuwa granice w zakresie inteligentnego biura, fotografii, wydajności i bezpieczeństwa w szerokiej gamie inteligentnych produktów i usług Honor.

 

Całkowicie nowy wygląd z komfortowym trybem ciemnym

Najnowsza odsłona systemu wprowadza nowy wygląd dzięki trybowi ciemnemu i sprawia, że korzystanie z urządzenia jest jeszcze bardziej komfortowe. W oparciu o badania przeprowadzone przez Huawei Human Factors Lab, nowy design zapewnia optymalny kontrast między tekstem a tłem, zwiększając czytelność i minimalizując zmęczenie oczu. Co więcej, udoskonalono również nasycenie kolorów, aby przełączanie pomiędzy trybem normalnym a ciemnym było płynne.

 

Ulepszone elementy wizualne wspierające otrzymywanie informacji zwrotnych

 Dzięki interfejsowi Magic UI 3.0, pracując na smartfonie, użytkownicy mogą oczekiwać szybszego i sprawniejszego przekazywania informacji zwrotnych. Aktualizacja wprowadza płynniejsze przejścia między aplikacjami i więcej animacji, takich jak efekt sprężyny, gdy użytkownik stuka w ekran. Gdy zaś przesuwa palcem w górę w celu zminimalizowania aplikacji, animacja podąża zgodnie z trajektorią ruchu, dając tym samym pełniejszą informację zwrotną i ułatwiając korzystanie z aplikacji.

 

Bezproblemowe korzystanie z funkcji Smart Office dzięki pracy na wielu ekranach

Unowocześniona wersja Magic UI 3.0, dedykowana do budowania płynnego ekosystemu i wzmacniania strategii „1+8+N” all-scenario IoT, ułatwia międzysystemową interakcję i umożliwia połączenia smartfonów z laptopami w Honor View 20, Honor 20 i Honor 20 PRO. Dzięki prostemu włączeniu funkcji NFC i WIFI na smartfonach oraz sparowanie z laptopem przez Bluetooth lub za pomocą QR kodu, użytkownicy mogą przesyłać obrazy i pliki, jak  i bezproblemowo odtwarzać muzykę.

 

 

Profesjonalna fotografia w podróży z funkcjami przyjaznymi dla użytkownika

 Oprócz ulepszeń w komforcie użytkowania, które umożliwiają profesjonalne fotografowanie w podróży, użytkownicy mogą stosować filtry bezpośrednio z menu aplikacji aparatu przed wykonaniem zdjęcia. Aplikacja aparatu ma bardziej widoczny pasek zoomu, co pozwala użytkownikom na łatwiejszą regulację stopnia powiększenia. Użytkownicy będą również informowani o zmianie trybu pracy aparatu. Dzięki Magic UI 3.0 nagrywanie wideo jest bezproblemowe dzięki dostępnym funkcjom, takim jak siatka pomocnicza, poziomica i timer.

 

Najwyższa wydajność oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa

Najnowsza aktualizacja oprogramowania firmy Honor obiecuje stałą, szczytową wydajność w bezpiecznym środowisku: wszystkie urządzenia zaktualizowane do wersji Magic UI 3.0 będą chronione za pomocą samodzielnie opracowanego systemu operacyjnego Trusted Execution Environment. Certyfikowane przez CC EAL5+ mikrojądro osiąga najwyższy poziom certyfikacji bezpieczeństwa dostępny dla systemu operacyjnego w urządzeniach konsumenckich dostępnych na świecie.

Wrażliwe operacje, takie jak płatności i uwierzytelnianie, przechodzą przez ten wyizolowany, bezpieczny system, aby zapobiec przechwyceniu i kradzieży informacji. Magic UI 3.0 obsługuje tzw. piaskownicę aplikacji, dzięki czemu wszystkie dane są zaszyfrowane gwarantując prywatność.

 Autor |2020-03-11T13:12:57+02:0011 marca 2020 13:12|Kategorie: Huawei, Newsy, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.