Jesteś tutaj:-, Huawei, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Internet w każdym zakątku domu – nowe routery HUAWEI: HUAWEI WiFi Q2 Pro, HUAWEI WS318n oraz HUAWEI WiFi WS5200 V2

Internet w każdym zakątku domu – nowe routery HUAWEI: HUAWEI WiFi Q2 Pro, HUAWEI WS318n oraz HUAWEI WiFi WS5200 V2

Huawei prezentuje trzy nowe modele routerów: HUAWEI WiFi Q2 Pro, HUAWEI WS318n i HUAWEI WiFi WS5200 V2. Urządzenia o neutralnym, ascetycznym wyglądzie zapewniają wysokiej jakości sygnał sieci, umożliwiając wszystkim korzystającym z routerów Huawei szybkie oraz wygodne użytkowanie internetu. Oferują także kilka poziomów zabezpieczeń, aby w jak najlepszy sposób chronić korzystających z sieci. Routery będą dostępne w sprzedaży od 19 listopada.

 

HUAWEI WiFi Q2 Pro – internet nawet w trudno dostępnych miejscach

Router HUAWEI WiFi Q2 Pro oferuje bardzo dobrą jakość i wydajność sygnału, a także gwarantuje wysoki komfort korzystania z internetu w miejscach, gdzie sygnał bywa słaby.
Router został wyposażony w 3 porty GE (Gigabit Ethernet): jeden dedykowany do obsługi sieci WAN, a dwa do sieci LAN – co zapewnia możliwość obsługi szerokopasmowego internetu. Prędkość transmisji danych wynosi do 1 200 Mbps.

HUAWEI WiFi Q2 Pro został wyposażony w sterownik PLC, który współpracuje z systemem „mesh”. Dzięki temu użytkownik sieci może cieszyć się doskonałą szybkością i zasięgiem, niezależnie od wielkości czy kształtu domu oraz odległości między routerem a urządzeniami do niego podłączonymi.
HUAWEI WiFi Q2 Pro oferuje także technologię MU-MIMO, która umożliwia wielu urządzeniom jednoczesną transmisję wielu strumieni danych. Dzięki temu kilku użytkowników może równolegle korzystać z internetu ciesząc się niemal identyczną jakością i wydajnością sieci.
Huawei opracował intuicyjny sposób instalacji routera HUAWEI WiFi Q2 Pro – przez co konfiguracja urządzenia jest bardzo prosta. Wszystkie dodatkowe satelity można podłączyć w trybie plug-and-play, który automatycznie synchronizuje nazwy użytkownika i hasła.

Projektując router HUAWEI WiFi Q2 Pro nie zapomniano również o bezpieczeństwie. Sieć Wi-Fi chronią specjalne algorytmy, które uniemożliwiają połączenie się z zewnątrz. Sygnał Wi-Fi jest szyfrowany oraz zabezpieczony hasłem. Co więcej, router Huawei może być zarządzany przez aplikację Huawei Smart Home. Zainstalowana na smartfonie lub tablecie umożliwia m.in. kontrolę rodzicielską, ochronę sieciową, tworzenie kont dla gości, a także samodzielne zarządzanie ruchem w sieci.

Router HUAWEI WiFi Q2 Pro będzie dostępny od 19 listopada w sieciach sklepów Media Markt i RTV Euro AGD, a także w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl, w rekomendowanej cenie detalicznej 999 zł.

 

Bezprzewodowy router HUAWEI WiFi WS5200 V2 – szybki Internet dla wszystkich domowników

Router HUAWEI WiFi WS5200 V2 imponuje wysoką jakością wykonania oraz ascetycznym designem. Świetnie komponuje się z otoczeniem, w którym umieści go użytkownik. Cztery składane anteny sprawiają, że urządzenie zyskuje także kompaktowy charakter i może się zmieścić w ograniczonej przestrzeni.

Router Huawei został wyposażony w dwurdzeniowy procesor Huawei Gigahome 800 MHz oraz pamięć RAM o pojemności 128 MB. Dzięki temu zarówno wydajność, jak i stabilność transmisji danych są bardzo wysokie. Urządzenie obsługuje pasma 2,4 GHz oraz 5 GHz i w zależności od lokalizacji urządzenia łączy je z najszybszą dostępną częstotliwością. W porównaniu do poprzedniej generacji routerów o częstotliwości 5 GHz i 2,4 GHz, wydajność routera Huawei wzrosła odpowiednio o 25% i 60%.
Dzięki czterem wydajnym antenom routera sygnał nie będzie tracić na jakości, mimo naturalnych barier. W razie potrzeby specjalny algorytm LDPC dokona szybkiej i niezbędnej korekty, by jakość połączenia z siecią pozostała na praktycznie niezmienionym poziomie.

Router HUAWEI WiFi WS5200 V2 wyposażony został w pełne porty GE (Gigabit Ethernet) – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, którzy chcą mieć dostęp do szerokopasmowego internetu o przepustowości 100+ Mbs. Co więcej, urządzenie zostało wyposażone w specjalne algorytmy, dzięki którym router może automatycznie optymalizować swoje działanie w zależności od zmiany lokalizacji i intensywności wykorzystywania urządzeń.

Router oferuje kilka poziomów zabezpieczeń: zabezpieczenie sieci przed nieupoważnionymi osobami, szybkie wylogowanie nieuprawnionego użytkownika, szyfrowanie Wi-Fi WPA-PSK / WPA2-PSK, a także konto Wi-Fi dla gości, aby chronić prywatne ustawienia przed wyciekiem danych

Dzięki aplikacji Huawei Smart Home zarządzanie siecią jest proste i wygodne. Za pomocą smartfona lub tabletu można zarządzać transmisją danych na wybranych urządzeniach, tworzyć konta Wi-Fi dla gości, a także jednym przyciskiem uruchamiać diagnostykę sieci.

Router HUAWEI WiFi WS5200 V2 będzie dostępny od 19 listopada w sieciach sklepów Media Markt i RTV Euro AGD, a także w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl, w rekomendowanej cenie detalicznej 189 zł.

 

HUAWEI WS318n – router o imponującej prędkości i niezawodnej technologii

Router HUAWEI WS318n zapewnia jakość i bezpieczeństwo na wysokim poziomie. Urządzenie jest do tego proste w obsłudze, a ascetyczny wygląd sprawia, że idealnie komponuje się z dowolnym wystrojem otoczenia. Obudowa urządzenia ma mleczno-biały odcień, a jego anteny są składane.

Router HUAWEI WS318n wykorzystuje innowacyjny algorytm LDPC, który zapewnia wysokiej jakości sygnał także po przejściu przez ściany wewnątrz pomieszczenia. Dwie zewnętrzne anteny 5 dBi maksymalizują zasięg lokalnej sieci Wi-Fi, a automatyczne przełączanie kanałów Wi-Fi umożliwia utrzymanie wysokiej prędkości transmisji danych. Dzięki temu router zapewnia optymalizację lokalnej
sieci – powstaje mniej zakłóceń, a opóźnienia są mniejsze.

HUAWEI WS318n oferuje kilka poziomów zabezpieczeń: zabezpieczenie sieci przed nieupoważnionymi osobami, szybkie wylogowanie nieuprawnionego użytkownika, szyfrowanie Wi-Fi WPA-PSK / WPA2-PSK, a także konto Wi-Fi dla gości, aby chronić prywatne ustawienia przed wyciekiem danych.

Router HUAWEI WS318n będzie dostępny od 19 listopada w sieciach sklepów Media Markt i RTV Euro AGD, a także w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl, w rekomendowanej cenie detalicznej 79 zł.2 komentarze

  1. Ancymony 29 listopada 2019 w 12:18 - Odpowiedz

    U mnie działa dostkoane ten router neta mam z airmaxa i po 500Mega wyniki http://speedomat.pl/results/?id=09f9p3q

  2. kitels 23 grudnia 2019 w 13:25 - Odpowiedz

    Radzę cały zestaw od Netgear, łącznie ze wzmacniaczem, jeśli jest taka potrzeba. Ale wiadomo, że rozwiązania trzeba dopasowywać pod posiadany budżet. Akurat z tym nie powinny się pojawić żadne problemy, bo rozwiązania mają różne, a pod dom sprzęt nie musi mieć kosmicznych możliwości.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.