Honor Band 5 – ekspert od monitorowania aktywności

Marka Honor ogłosiła bardzo dobre wyniki sprzedaży dla Honor Band 5. Urządzenie wyposażone w kolorowy ekran dotykowy Amoled 0,95”, całodobowy monitoring tętna, wiele trybów sportowych oraz osiem spersonalizowanych tarcz zegarka niebawem będzie dostępne również w Polsce.

 

Całodobowe monitorowanie tętna oraz szczegółowa kontrola jakości snu 

Opaska HONOR Band 5 zapewnia 24-godzinne monitorowanie tętna oparte na najnowszej technologii. Dzięki temu każdy użytkownik może śledzić stan swojego zdrowia. Monitor zawiera specjalny alert, dzięki któremu wibruje i miga, aby ostrzegać o przekroczeniu ustalonych limitów.

HONOR Band 5 posiada technologię TruSleep, która automatycznie rejestruje fazy snu i monitoruje ich jakość. Obsługiwany przez technologię Huawei AI i certyfikowany przez Centrum Dynamicznych Biomarkerów w Harvard Medical School TruSleep precyzyjnie identyfikuje sześć typowych zaburzeń snu i oferuje ponad 200 spersonalizowanych sugestii dotyczących poprawy jego jakości. W porównaniu z modelami poprzedniej generacji wydajność jest zwiększona o 96,3%.

 

Wodoodporność i śledzenie postępów treningu

Opaska HONOR Band 5 jest wodoodporna – można z niej korzystać na głębokości do 50 metrów. Dodatkowo rejestruje liczbę ruchów, prędkość, dystans, interwały, spalone kalorie i wskaźnik efektywności pływania dla różnych stylów, co pomaga w śledzeniu postępów.

Band 5 jest niezawodnym towarzyszem różnorodnych form aktywności fizycznej, zarówno tych odbywających się wewnątrz sal sportowych, jak i na świeżym powietrzu. Dzięki niemu można również śledzić treningi oraz zalecenia dotyczące ich poprawy.

 

Czytelny ekran nawet w słońcu i długi czas użytkowania

Nowoczesny ekran dotykowy oraz bardzo dobra rozdzielczość sprawiają, że dane na wyświetlaczu są łatwe do odczytania – nawet w świetle słonecznym.

Po sparowaniu ze smartfonem najnowszy model opaski informuje również o połączeniach przychodzących, SMS-ach, e-mailach i powiadomieniach SNS. Funkcja zdalnego sterowania umożliwia robienie zdjęć smartfonem za pomocą jednego kliknięcia. Gdy Bluetooth jest włączony, użytkownicy mogą nawet zlokalizować sparowany smartfon za pomocą funkcji „Znajdź telefon”.

 

Opaska HONOR Band 5 jest dostępna w kolorach: granatowym, czarnym i różowym.

 Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.