Jesteś tutaj:-, Foto, Gadżety, Huawei, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top30, Top7-Pojawiło się pierwsze zdjęcie flagowego Huawei Mate 30 Pro

Pojawiło się pierwsze zdjęcie flagowego Huawei Mate 30 Pro

Na chińskim portalu społecznościowym weibo opublikowano zdjęcie z projektu obudowy smartfona Huawei — ma to być model Mate 30 Pro.

Smartfon będzie wyposażony w cztery kamery, być może będę one nawet lepsze od tych z aktualnego lidera Huawei P30 Pro — na obudowie można zobaczyć napis o 5-krotnym zoomie optycznym. Obiektywy kamer umieszczone będą w okrągłym module.

Pojawiło się pierwsze zdjęcie flagowego Huawei Mate 30 Pro

 

Więcej informacji o tym modelu na razie nie ma. Otwarte pozostaje również pytanie, czy będzie nowy flagowiec pracować na systemie Android czy też Huawei już zaprezentuje swoją alternatywę. W świetle ostatnich doniesień bardziej prawdopodobne jest jednak, że Huawei nadal będzie oferował sprzęt działający w oparciu o system Android od Google. Pozostaje tylko czekać na informacje od Huawei.

Autor |2019-07-05T09:38:30+02:005 lipca 2019 09:38|Kategorie: Android, Foto, Gadżety, Huawei, Inne, Internet, Newsy, Operatorzy, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top30, Top7|Tagi: , , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.