Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Apple, Huawei, Inne, Internet, iPhone, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Telefony, Top7-Czy Huawei będzie sprzedawać swoje modemy 5G Apple?

Czy Huawei będzie sprzedawać swoje modemy 5G Apple?

Informuje o tym serwis Engadget, powołując się na wiarygodne źródło. Huawei jest gotowy sprzedawać swój układ 5G o nazwie Balong 5000 tylko jednej firmie — jest to koncern Apple (chociaż firma jest oczywistym konkurentem chińskiego producenta). Huawei nigdy nie sprzedawał swoich rozwiązania innym producentom telefonów i sprzętu i nie zamierzał tego robić (Gdy pytaliśmy przedstawicieli Huawei o możliwość sprzedaży układów Kirin dla innych producentów smartfonów, odpowiedź była zawsze przecząca) . Na razie jeszcze nie wiadomo, czy już zaczęły firmy prowadzić negocjacje w tej sprawie.

Moduł Huawei Balong 5000 obsługuje sieci 5G. Jest on również kompatybilny z sieciami 4G LTE, 3G i 2G. Nowość wkrótce zadebiutuje w pierwszym urządzeniu Huawei z obsługą sieci piątej generacji — Mate X, który jest także pierwszym składanym smartfonem firmy.

Jednocześnie Apple znajduje się w bardzo trudnej sytuacji ze swoim iPhone 5G — relacje z Qualcommem zupełnie zepsuły w wyniku sporów sądowych a Samsung nie jest gotowy do dostaw. Z kolei Intel nie ma gotowego rozwiązania, które by satysfakcjonowało Apple a inni producenci nie zapewniają wymaganej jakości.Autor |2019-04-09T13:55:32+02:009 kwietnia 2019 13:55|Kategorie: Android, Aplikacje, Apple, Huawei, Inne, Internet, iPhone, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.