Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Foto, Huawei, Inne, Newsy, Produkty z Chin, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Telefony, Top30, Top7-Czy w nowym Huawei będzie „teleskopowy” obiektyw ?

Czy w nowym Huawei będzie „teleskopowy” obiektyw ?

Kolejny flagowy smartfon Huawei, który zostanie zaprezentowany 26 marca otrzyma aparat z funkcją „superzoom” i będzie mógł wykonywać zdjęcia w warunkach słabego oświetlenia. O tym w publikacji dla Android Central powiedział wiceprezes firmy ds. marketingu produktów – Klemens Wong.

„Teleskopowy” aparat Huawei P30 Pro pozwala powiększać obraz tak,  że będzie można dostrzec nawet najmniejsze szczegóły na zdjęciu. Stopień  powiększenia nie jest na razie znany. Zeszłoroczny P20 Pro posiadał 3-krotny zoom optyczny i 5-krotny zoom hybrydowy. Nowy model prawdopodobnie otrzyma mechaniczny obiektyw, który będzie w stanie powiększyć obraz do 10 razy.

Z wypowiedzi Wanga wynika, że P30 Pro będzie mógł robić wysokiej jakości zdjęcia w warunkach słabego światła. Nie wdając się w szczegóły, menedżer Huawei poinformował, że opracowane przez Huawei rozwiązanie nie będzie ograniczać się do poprawy zdjęć programowo. Nowy telefon ma nam dać „rewolucyjną technologię, która zmieni zasady fotografii”.

Kilka tygodni temu dyrektor generalny Huawei Richard Yu,  wrzucił zdjęcie do chińskiej sieci społecznościowej Weibo, które prawdopodobnie wykonane zostało za pomocą P30 Pro. Na zdjęciu widać księżyc w przybliżeniu pozwalającym zobaczyć kratery. Pomimo celowo zamazanego podpisu, można się domyślać  że zdjęcie zostało zrobione na urządzeniu  wyposażonym w cztery obiektywy Leica. Zdjęcie,  jak  napisał Richard Yu, było robione prosto z ręki, bez dodatkowych urządzeń.

 

huawei P30 Pro

 

Huawei P30 i Huawei P30 Pro zostaną zaprezentowane 26 marca. Premiera odbędzie się na konferencji prasowej w Paryżu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.