Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top7, Wydarzenia-Apple pozwoli korzystać z baterii innych producentów

Apple pozwoli korzystać z baterii innych producentów

Firma Apple zawsze bardzo rygorystycznie odnosiła się do wszelkiego rodzaju napraw telefonów iPhone w których zastosowano nieoryginalne komponenty. Wygląda na to, że firma złagodziła tę politykę i będzie naprawiać iPhone z nieoryginalnymi bateriami w autoryzowanych serwisach na całym świecie.

Strona internetowa MacRumors otrzymała dokumenty wewnętrzne, które potwierdziły tę informację. To spore udogodnienie dla właścicieli gadżetów Apple. Teraz będą mogą naprawić swoje telefony w autoryzowanym punkcie serwisowym, nawet po wymianie baterii w nieoficjalnym serwisie lub za pomocą specjalnych zestawów, samodzielnie.

Według raportu MacRumors, punkty serwisowe nie będą teraz odmawiały napraw gwarancyjnych telefonów z nieoryginalną baterią –  oczywiście, tylko w przypadku gdy problem nie jest związany bezpośrednio z tym komponentem.

Naprawa iPhone z nieoryginalnym mikrofonem, przyciskiem regulacji głośności i złączami lightning jest jednak zabroniona.Autor |2019-03-06T13:48:06+02:006 marca 2019 13:48|Kategorie: Apple, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.